Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słaby 1Z


Szymoonk

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec zaworek N75 wymieniłem już nie przerywa na wyższym biegu lecz nadal jest bardzo slaby, poniżej 2500 obrotów praktycznie auto nie przyspiesza na biegach od 2 do 5 =/ VAG nic nie wykrywa (wiem ze turbina była regenerowana). Kolega ma tez 1Z i u niego auto rwie do przodu ładnie a u mnie muł. Lecz powyżej tej magicznej bariery 2500 -3000 już rozpędza sie ładnie. Czy ktoś miał lub ma takie problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez dyna icznych logów sie nie obejdze ... :wink:

p.s kiedy wymieniałes filtr paliwa,masz katalizator :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec dodam Cos jeszcze wymieniłem zawór N75 lecz objawy zaniku mocy pojawiły sie znowu w drodze do zakopanego =/ Co jeszcze może powodować zanik mocy taki sam jak podczas walniętego N75?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalizator mam

To by było na tyle.

Co to za diagnoza? Czyzbys twierdzil ze po wywaleniu katalizatora kolega odczuje przyrost mocy? :lol:

nie przyrost ale powrót .... :rotfl:

zapchany katalizator jak najbardziej moze byc powodem braku "moczu" ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2 tygodnie mechanik będzie miał kompa i wtedy pojadę i sie zapytam czy to może być ten czujnik.. moje autko śmiało rozpędza sie do 180k/h lecz totalnie wolno przyspiesza na wszystkich biegach poniżej 2500 obrotów=/ Ja gaz do deski a auto swoim mułowatym stylem do przodu...praktycznie nie ciągnie nic jakby turbina nie chodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przyjacielu VAG to nie tylko odczytywanie zapisanych błędów, to masa bloków wartości mierzonych i one powiedzą w czym jest problem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanior który podpinał u mnie to jemu wywalało że jest za dużo chyba "ciśnienie" czy jakaś tam wartość doładowania ... jak wyjmował ten czujnik tzn odpinał go to było normalne już i po wymianie wszystko okazało się OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy katalizator wpływa na to ze moje autko muli sie przy niższych (poniżej tych 2500) obrotów? bo myślę żeby wywalić kata.. czy można to zrobić domowymi sposobami ?

jak wiesz jak to mozna ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...