Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka oleju a4 1.8 98


petrus

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu zupelnie wiec witam wszystkich serdecznie :)

a propo tych kontrolek czy one wszystkie normalnie migaja po wlaczeniu stacyjki (oprocz kontrolki paliwa ktora swieci ciagle do momentu odpalenia auta) czy tez sygnalizuje to jakis blad ?

autko posiadam od okolo miesiaca i mam sporo mieszanych uczuc, przebrnalem przez wiele topikow na tym forum np o wodotryskach z wydechu - moj pluje woda zdrowo, o falowaniu obrotow - no troche faluja czasem i auto nie chodzi plynnie na niskich biegach bez przygazowania tu i owdzie - niby idzie ale bez podparcia prawa noga sprawaia wrazenie jakby moglo sie zadusic w kazdej chwili - moze trzeba rzucic okiem na przepustnice yhmm; o problemach z odpalaniem - u mnie to jakas loteria troche czasem ta kontrolka od immobilisera mruga ... czasem poswieci i zgasnie . Jakas gimnastyka ze sprzeglem zwykle pomaga, jak kontrolka zgasnie to autko pali "na pol kluczka". Niby wszystko ok ale poprzedni samochod tez mialem 1.8 w benzynie ale slabszy i nie bylo nigdy wody z rury, zwijal asfalt lepiej mimo slabszego silinika w KM , wsiadalem odpalalem i trzymal obroty jak zamurowany na jalowych :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś na forum że te migające kontrolki to tak maja i że to jest dobrze,ja ci nie podpowiem bo u mnie nie mrugają, ale chyba dlatego że mam FISa i jest troche inaczej.Jesli chodzi o obroty to masz racje,kiedy miałem honde accord 1.8 to wskazówka od obrotów stała jak by zegarek sie zatrzymał (u mnie minimalnie drga ale swiece 20000km myśle ze to jest powód)co do przyśpieszenia to wydaje sie podobne no może minimalnie honda miała lepsze,jeśli chodzi o komfort jazdy NIEBO A ZIEMIA Audi jest nieporuwnywalnie lepsza , w niej można sie zakochać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...