Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Spadek mocy ale tylko od czasu do czasu


JasioB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie... Przewertowalem to forum w poszukiwaniu rozwiazania mojego problemu ale szczerze mowiac bez efektu...Moze cos zle szukam i ktos poda mi prosta droge zeby o tym poczytac....Ale do rzeczy...Mam problem ze spadkiem mocy tak jakby silnik przechodzil w notlauf. trwa to jakas minute a potem wraca do normy.I zdarza sie to raz na tydzien raz na dwa tygodnie.Poza tym czasem na autostradzie np.po wyjechaniu z parkingu albo zdecydowanym wyprzedzaniu potrafi postawic chmure.Ale nie zawsze... Czasem rowniez przy wiekszej predkosci rzedu 180-220 km/hdymi dluzszy czas a potem przestaje dymic i jest ok. I wlasnie poniewaz sa to sporadycznie wystepujace przypadki to wlasciwie nie wiem jak do tego podejsc.Bo jak jestem w Polsce(a autko staram sie naprawiac tylko w kraju) i sprawdzam bledy na Vagu to wszystko odnosnie silnika jest ok.Czyli bledu nie odnotowuje bo by byl w pamieci.A notlauf chyba powinien pamietac?Gdybym mial jakas dziurke w dolocie to by efekty tego byly stale albo nawet powinno sie pogorszyc...A u mnie wszystko wraca do normy na nastepnych kilka dni.Czy ktos ma jakiegos pomysla o co tu moze chodzic? Uprzedzam dobra rade zeby zrobic logi: nie mam tu zadnej mozliwosci .Tutejszy serwis slynie z naciagania klientow.bede w Pl na poczatku wrzesnia to sie o nie postaram ale moze ktos zna taki przypadek i bez logow wie o co cho...Bede wdzieczny za kazda rade.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymi oczywiscie na czarno...tyle ze jak mowie nie caly czas tylko sporadycznie. Co pare dni mu sie to zdarza...Cos pewnie pada.Tylko co?

[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 23:25_________________________________________________Szkoda ze nikt nie wykazuje zainteresowania moim problemem...Trudno...musze poszukac porady gdzie indziej.Pzdrowienia mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nikt nie wykazuje zainteresowania moim problemem...Trudno...musze poszukac porady gdzie indziej.Pzdrowienia mimo wszystko.

:shocked:

jak wrócisz to zrób logi, bo teraz to wróżenie z fusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymi oczywiscie na czarno.

Wiec musisz sprawdzić dokładnie dolot i filtry. Dolot pod względem szczelności. Dokładniejszych analiz dokonuje się na pdst logów, których na razie nie dostarczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...