Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spojler Zender

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

tak wygląda moje Audi,

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=10281

kupiłem ostatnio spojler Zendera, chciałem żeby wyglądało to jak na zdjęciu lecz nie produkują już wlotów powietrza nad spojlerem.

http://www.zender-tuning.com/audi_a4_a48e_317_Poland.html

Co moglibyście mi poradzić żebym zamontował nad spojlerem zamiast takich wlotów jak u Zendera

Dzięki

Łukasz

Opublikowano

kolego ja bym Ci proponował nic nie robic..taki jest wzór i tego się trzymaj.. albo może pomyśl o jakiś skromnych halogenach... pomysl troszke napewno znajdziesz jakis fajny pomysl.. :twisted:

Opublikowano

Ja na twoim miejscu sprzedał bym ten ,a poszukał coś co bedzie kompletne :wink:

Opublikowano

Jestem za pomyslem kaj82, lepiej sprzedac ten co masz , ewentualnie dolozyc i kupic cos porządnego i kompletnego :wink:

Opublikowano

sprzedaj!! lepiej nie poprawiac fabryki i nie kombinowac. na poczatek proponuje zebys pomalowal progi listwy itd.. :quattro:

Opublikowano

kalemeon, ja też chciałem kupić wloty i ten przepiękny spoiler na tylnią klapę bagażnika, ale nie mogę się zebrać. Cały czas mam inne wydatki a ZENDER trochę kosztuję :bicz:

Opublikowano
sprzedaj!! lepiej nie poprawiac fabryki i nie kombinowac. na poczatek proponuje zebys pomalowal progi listwy itd.. :quattro:

Zgadzam sie pomaluj sobie tak jak ja mam :-)

ZdjA_cie005.jpg

Opublikowano
  • Autor

Cześć,

pomaluję na pewno, tylko czekam aż się skończy najdłuższy weekend w Europie, wszyscy wytrzeźwieją (łącznie ze mną) i wrócą do pracy :rolleyes:

Może zamontuję tylko spojler bez wlotów, mhmh!

Dzo-Dzo, listewki przy halogenach też pomalowane masz, nie mogę się dopatrzeć.

Ja mam szary kolor samochodu więć raczej zostwię czarne, chyba że kupię coś na te miejsce.

Niestety Jaro dzwoniłem do Zendera i już nie produkują tych wlotów tylko spojler można kupić u nich, musisz szukać po ludziach, że tak powiem, hehe.

Dzięki za posty, zamontowałem juz felgi jak pstryknę fotki od razu zamieszczam.

Pozdro

Łukasz

Opublikowano

kalemeon, listwy w kolor , zderzak swój sprzedaj a kup kompletny S-line albo S4 (tyle że to koszt 1500-2000 zł) i nie wymyślaj jakichś Zenderów i innych wynalazków... takie jest moje zdanie, oto moje auto ze zderzakiem S4:

100_3908.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.