Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi BETA CC + Adapter Kasetowy


louzan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem.

Zakuplem adapter kasetowy z mysla sluchania mp3 w swojej niuni a tu d*pa, gdy wlaczam kasete gra tylko jeden glosnik a do tego w obu glosnikach slychac dziwne buczenie.Probowalem z innymi kasetami i efekt ten sam.

Czy spotkal sie ktos z podobnym problem??? I czy mozna jakos temu zaradzić

ps. gdy wlaczam radio badz slucham kasety wszystko jet ok .

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ja miałem taki sam problem w radiu chorus i tez kupiłem z 3 te kasetki wiec tak jak wsadzisz sobie kasetę i włączysz np. mp3 to jeżeli Ci działa tylko jeden głośnik wciśnij w radiu żeby odtwarzał drugą stronę np. nie A tylko B już nie pamiętam jak to się fachowo nazywa a jeżeli chodzi o buczenie w głośnikach to jedynie jak możesz to wyeliminować to przycisz sobie mp3 tak na 60% 70% mocy mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak artiii napisal,u mnie chorus automatycznie przerzuca kasete na druga strone(strzalka w dol).badz kaseta adapter gorszej jakosci ,i wtedy nic nie pomoze,mialem taka i gorzej grala.zalezy od jakosci. :wink:

[ Komentarz dodany przez: hack: 28-04-2007, 21:33 ]

Zapraszam do NEWBIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ja miałem taki sam problem w radiu chorus i tez kupiłem z 3 te kasetki wiec tak jak wsadzisz sobie kasetę i włączysz np. mp3 to jeżeli Ci działa tylko jeden głośnik wciśnij w radiu żeby odtwarzał drugą stronę np. nie A tylko B już nie pamiętam jak to się fachowo nazywa a jeżeli chodzi o buczenie w głośnikach to jedynie jak możesz to wyeliminować to przycisz sobie mp3 tak na 60% 70% mocy mp3

No a jak zmienic stronę??? Mi cały czas strzałka pokazuje do góry, ale nie mam pojęcia jak zmienic stronę :question::question::question::question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chlopaków... Ja latam na takim adapterku 7 miechów... Jezeli gra jeden glosnik:

-Nacisnij Przycisk z dwoma strzalkami w góre i w dół i gra super

-Najlepiej sie slucha z mp3 do polowy sciszoną i za bardzo nie krecic w equalizerze ponieważ glosniki beda cholernie charczec a o to w BOSE chyba nie chodzi prawda?? :cool:

-A najlepsza kasetką jest kasetka THOMSON kosztuje od 35 do 45zł i nie wazne do jakiego radia wkladam czy ori Audi czy jakis pionner czy blaupunkt to gra fantastycznie.. pozdrawiam.. Posiada Pozłacaną końcówke JACK :cool:

[ Dodano: 02-05-2007, 10:17 ]

http://allegro.pl/item190953569_kaseta_adapter_mp3_zasilacz_uniwersalny_1a_gratis.html

Dokladam link z Allegro podoba mnie sie ta ksetka i polecam ja... :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! odgrzewam stary post ale mam podobny problem jak poprzednicy z tym wyjątkiem że u mnie nic nie pomaga. kupiłem sobie kasete adapter do mojego radia audi gamma cc i taki problem. po włączeniu gra tylko prawa strona głośników nie ma stereo. jak włożyłem kasete drugą stroną to gra z kolei lewa strona tylko. sprawdziłem też funkcje autorevers, przycisnąłem ale nic to nie daje albo strzałka jest do góry to gra prawa strona a jak włoże odwrotnie to strzałka w dół i gra lewa strona. po przyciśnięciu autorevers na dosłownie sekunde wyświetla się strzałka w dół ale zaraz wraca do wyjściowej pozycji czyli strzałka w górę.

da się ten problem jakoś rozwiązać żeby grało we wszystkich głośnikach? może komuś się udało? nadmienie jeszcze że włożyłem tą kasete adapter do wieży z kasetami i grało na oby głośnikach!!!

wszelkie sugestie mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja chciałbym nawiązać do tematu adapterów kasetowych, ponieważ mam problem. Kupiłem adapter jakiś czas temu i wczoraj radio przestało go akceptować po włożeniu adaptera radio zaczyna wariować przeżuca kasetę na drugą stronę (reavers) i odrzuca ją. Kaseta zostaje wysunięta na zewnątrz i koniec. Sprawdzałem bez kasety czy magnetofon zaskoczy i bez niej jest wszystko ok co może być przyczyną tego wszystkiego i jak to rozwiązać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...