Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Hamownia w Łodzi


skovroon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam takie małe pytanko..

czy ma ktos jakies doswiadczenie z tą hamownią:

http://www.hamownia.com/hamownia/

szukam kogos kto mógłby mi powiedziec kilka słow o chłopakach którzy tam grzebią w autach.. jak u nich z programami, czy dają rade i w ogole..??

jeśli nie tam to mógłby mi ktoś polecic jakas inna hamownie w Łodzi lub okolicach?

PS: Do Rogala mam w sumie ~100km :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się u nich hamowałem, bezstresowo i w miare miła obsługa. Napisałem pare słów w temacie dobrzy chiptunerzy, ale widocznie nie doczytałeś. Z tego co wiem piszą programy, u mnie chcieli 1700, ale w końcu odpuścilem ze względów że zostaje przy serii. Ten ktory mnie hamował widać że miał pojęcie bo doćśc fachowo i na temat się wypowiadał. Z tego co wiem dają rade z programami, kiedyś brali gotowce z VTG podobno, aktualnie piszą indywidualnie pod samochód z tego co mówią.

to wszystko co mogę powiedzieć..:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzie o hamownię w w/w miejscu to nie mam doświadczenia. Serwisowałem u nich instalacje gazową w poprzednim Audi, i oceniam ich bardzo pozytywnie. Ale jeżeli chodzi o LPG to najdroższy zakład w Łodzi. Jak potrzebujesz profesjonalnego zakładu to zdecydowanie polecam Ci ZASTEC Tuning. Kolega od kilku lat korzysta z ich usług i jest bardzo zadowolony. Ja sam u nich (jeszcze) nic nie robiłem, ale mają bardzo dobrą opinie nie tylko w Łodzi. Przymierzam się to chiptuningu i będę robić tylko tam:)

polecam -->> http://www.zastec.pl/hamow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jednak polecam ci Rogalla 100km to niewiele a bedziesz miał programik jak tralala :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastec nie budzi jakos mojego zaufania od momentu jak pojechałem do nich z amortyzatorami Koni i powiedzieli, że te amory nie maja regulacji ( oczywiście miały ) oraz jak zaraz po hamowaniu wyłączyli silnik w kumpla aucie i niedługo potem turbina poszła sobie na spacer ... imho daleko do słowa profesjonalizm ...

Na gaz tak jak pisaliscie swego czasu wrzucał gotowce z VTG, jak jest w tej chwili nie wiem ... ale zawsze hamuje tam auto bo maja MAHA w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaraz po hamowaniu wyłączyli silnik w kumpla aucie i niedługo potem turbina poszła sobie na spacer ...

To rzeczywiście rewelacja, heh. W Nagazie ładnie odczekał kilka minut po hamowaniu i dopiero wyłączył silnik, widać że chłopak znał się na rzeczy. Apropo Zastecu to śmiać mi sie chce jak widze calibry czy golfy pierwszych generacji z ospojlerowaniem made in Słomczyn i naklejką Zastec-Tuning, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastec prosze omijać szerokim łukiem. Robiłem u nich kiedyś chipa boxowego. Autko cos nie chodziło jak należy. Powiedzieli mi do wymiany może być przepływka egr turbina N75 . Po wymianie wszystkich tych elementów nadal kicha. Jeżdziłem do chłopaków pare razy żeby coś z tym zrobili i pupa nic nie zrobili no i oczywiście gasili auto odrazu. Dodam jeszcze że po zastecu dopiero chipa wyregulowała mi firma w zduńskiej woli . Chłopaki od pierwszych 5 sekund wiedzieli co jest nie taki i wyregulowali mi go. TYlko tak byłem już umówiony u rogala a chipa sprzedałem na allegro wiec tego samego dnia musiałem wysłać go. W skrócie chłopaki z zasteca naciogneli mnie ładnie : h*jowo zrobiony box plus 3 razy regulacja u nich na hamowni (oczywiście bez regulacji) a niezapomne oczywiście wymiana turbo n75 przepływka egr . Plusy mam tylko takie że mam w autku świeże flaki.

Wiec kolego pabu zastanów sie kilka razy zanim napiszesz 'tylko tam'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po tych wszystkich opiniach serio chyba wybije sobie z głowy łódzkie hamownie :disgust: :disgust:

i podbije do Rogala :naughty: :naughty:

Tobi a ty tez masz w planach nowy program??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po tych wszystkich opiniach serio chyba wybije sobie z głowy łódzkie hamownie :disgust: :disgust:

i podbije do Rogala :naughty: :naughty:

Tobi a ty tez masz w planach nowy program??

zgadza sie Tomek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...