Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A3 1.9 TDi ASZ] 130 km black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Oto moja dopiero co kupiona A3.

37017937.jpg

Aktualnie wymienilem filtr paliwa , olej i filtr oleju , planuje wymienic rozrzad , ale nie wiem jakie czesci kupic do wymiany rozrzadu. Musze tez zalozyc alarm i jakies zabezpieczenia, tylko niemam zielonego pojecia jakie.

Silnik chodzi jak marzenie, wnetrze prawie jak z salonu.

Lakier calkiem zadbany, acz ma niewielkie wady, jest po umyciu i nawoskowaniu woskiem koloryzujacym.

W przyszlosci planuje:

  • Wygluszenie auta mata bitumiczna (drzwi i bagaznik)
  • Ringi chromowane na zegary
  • Domontowanie podlokietnika oryginalnego
  • Kierownica z 8P pikowana z multifunkcja (podlaczenie pod radio)
  • Czujniki parkowania z ukrytym wyswietlaczem (wystarczy sam dzwiek)
  • Zegary cisnienia turbo , temp oleju i hmm...
  • Xenon 4300k, 5000k lub 6000k (jesli to prawda ze nie oslepiaja na soczewce)
  • Wizyta w profesionalnym zakladzie odnowy lakieru we Wro
  • Chip tuning - Dyno Soft
  • Felgi np. Tomason N1 16'-17' + pomalowanie zaciskow na czerwono ( +5 do lansu )
  • delikatne obnizenie o 16mm
  • Zmiana glosnikow i suba na takie ktore pociagnie fabryczne radio (podoba mi sie wyglad) ale ktore beda mialy bardziej czysty dzwiek, zwlaszcza kiedy usytawiam wieksza glosnosc

PS. To moje drugie auto, przesiadlem sie z Skody Favorit ktora jezdzil nawet moj dziadek :P

70820315.jpg

89842408.jpg

52238803.jpg

28087488.jpg

Opublikowano

Świetna przesiadka :) Pogratulować :good: we wnętrzu polecam zmienić dywaniki na materiałowe, bo guma to tylko na zimę się nadaje :tongue4: Poza tym masz super plany :wink4: I felga najlepiej 17'', bo 16 może być ciut mała :wink4: Gratki ładniutka sztuka, ale szkoda że nie 5cio drzwiowe nadwozie :>

Opublikowano

Kupuj 18, zaciskow nie maluj na czerwono bo to wiocha.

3 drzwiowa buda jest najlepsza w tym modelu :good:

Opublikowano
  • Autor

Kupuj 18, zaciskow nie maluj na czerwono bo to wiocha.

3 drzwiowa buda jest najlepsza w tym modelu :good:

Mniejsza wiocha niz zardzewiale zaciski :P A jak sa czyste to wyglada wporzadku :)

Wole 17' Tomason N1, przy 18' wzor felgi juz troche ucieka , poza tym wole miec mniejszego stracha przed kraweznikami :P

Opublikowano

To wymaluj na srebrno :wink4:

Opublikowano

pokaz ja za tydzien na spocie i wez jak najwiecej osob ze soba ktore maja audi

chetnie oblukamy i powytykamy "conieco" w waszych autach :evil::kox:

Opublikowano

nie maluj zaciskow na czerwono!!:D i jezeli chodzi o xenon to tylko 4300k. jak ori:)

Opublikowano
  • Autor

pomaluje jesli bedzie mi pasowac do felgi... zastanawiam sie nad Tomason N1 17' , polecacie jakies inne ktore beda swietnie wygladac w moim samochodzie ???

Opublikowano

wszystkie inne bez czerownych zaciskow;p

Opublikowano

może jeszcze obramówkę grila na czarno ? :mysli::wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

powiem tak przed moja a4 miałem 2 trojeczki i byłem bardzo zadowolony, mimo ze były to modele przed liftingowe.. a po a4 planuje powrot do a3 pf 2001-2002 rok bo na nowsza nie bedzie kasy :tongue4: tez w dieselku z takim motorem jak twoj :) co do felg, to na polskie drogi polecam oryginał 16stke z a3 :> zawieszenie nie dostaje tak po d*pie...[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 22:56_________________________________________________zamiast pf fl miało byc, sie znaczy po lifcie :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fajne A3, jeszcze do tego jakieś ładne felgi "17, najlepiej Audi. Zacisków nie musisz malować, chyba, że ocenisz, że pasują. Za to podłokietnik między fotelami to przydatna rzecz :good:

Opublikowano

Ładnie jej w czerni :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.