Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci


wojci

Rekomendowane odpowiedzi

240 zł za same końcówki? (pytam, bo po zimie znów stuka :wallbash: )

Silnik słuszny jak i instalka gazu, sam tak zamierzam zrobić. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście nie :) 240zł ze świecami końcówki TRW wyszły po 60zł w sklepach są po ok 100zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście nie :) 240zł ze świecami końcówki TRW wyszły po 60zł w sklepach są po ok 100zł :D

Musimy pogadać o tych hurtowniach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 miesięcy użytkowania minęło, 24000km przejechane.

Zakupy eksploatacyjne:

Rozrząd: 2 rolki INA, pasek Gates, pompa wody SKF koszt hurtowniany 380zł

img7953w.jpg

Łączniki stabilizatora SWAG koszt 53zł/sztukę

img7954mw.jpg

Olej Mobil 5W50 + filtr koszt 130zł

img7955v.jpg

Uszczelniacz wału Elring koszt 25zł

Łączniki wymienione.

W sobotę wymiana rozrządu, uszczelniacza i oleju.

W planach rolety szyby tylnej i bocznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zaciekawiły mnie Twoje plany dot. rolet szyb bocznych i szyby tylniej? Czcesz wymieniac boczki wyposzone już w rolety (nie wiem czy w b5 wychodziły boczki z roletami przeciwsłonecznymi) cy może masz inne plany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepie sie tylko jednej rzeczy u Ciebie mianowicie filtra oleju ktory mozna o dupe potluc. nie jestem zwolennikiem wydawania pieniedzy w serwisach ale filtr oleju tylko w serwisie a dlaczego bo firma audi zmienila filtry oleju do 1.8t w ktoryms roku na 2xwieksze bo te bardzo pala olej. wiem to od mojego kolegi ktory pracuje w serwisie VW/audi.

samochod jak najbardziej :good: a lpg indywidualna decyzja posiadacza. ja jestem przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepie sie tylko jednej rzeczy u Ciebie mianowicie filtra oleju ktory mozna o dupe potluc. nie jestem zwolennikiem wydawania pieniedzy w serwisach ale filtr oleju tylko w serwisie a dlaczego bo firma audi zmienila filtry oleju do 1.8t w ktoryms roku na 2xwieksze bo te bardzo pala olej. wiem to od mojego kolegi ktory pracuje w serwisie VW/audi.

samochod jak najbardziej :good:a lpg indywidualna decyzja posiadacza. ja jestem przeciwnikiem.

Każdy ma inne zarobki, autko śliczne ale mi ciężko było by się przyzwyczaić do wnętrza ten kolor :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr wg ETKI właśnie o takim numerze, nie wiedziałem, że są większe.

Jak auto ciągnąłem ze Szwajcarii gdzie było w serwisie Audi w Zurichu serwisowane też miało filtr tej wielkości, miał być filtr Manna ale nie było akurat na stanie.

A kolor w środku już mi nie przeszkadza, dziwnie się czułem przez 1 godzinę jazdy ale potem mi przeszło :D

co do LPG to ja gorącym zwolennikiem jestem :)

ta instalacja już na siebie zarobiła i jeździ się bez problemowo :) no może tylko większy zbiornik gazu by się przydał bo co 450km muszę tankować ale poza tym gest :good:

co do rolet http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_rolet_przeciwslonecznych_drzwi_tylnych_akcesoria_audi-t123504.0.html;msg1661589#msg1661589

i roletę na tył mam już na oku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście nie :D ma się wyśmienicie, no może poza sprzęgłem które się powoli kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

poprawiłem tytuł

rocznik jest 99 rejestrowany był w lipcu 2000 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swojej fotki nie zdążyłem cyknąć - mam juz ponad 200K i dalej lata zdrowo... :decayed::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być łatwiej rozpoznawalnym :D

fotka171.jpg

fotka174.jpg

No i ze zmian to trafiła się za grosze President ML 145 :D

fotka172.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...