Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

240 zł za same końcówki? (pytam, bo po zimie znów stuka :wallbash: )

Silnik słuszny jak i instalka gazu, sam tak zamierzam zrobić. :hi:

Opublikowano
  • Autor

na szczęście nie :) 240zł ze świecami końcówki TRW wyszły po 60zł w sklepach są po ok 100zł :D

Opublikowano

No to fajny deal :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

na szczęście nie :) 240zł ze świecami końcówki TRW wyszły po 60zł w sklepach są po ok 100zł :D

Musimy pogadać o tych hurtowniach :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

10 miesięcy użytkowania minęło, 24000km przejechane.

Zakupy eksploatacyjne:

Rozrząd: 2 rolki INA, pasek Gates, pompa wody SKF koszt hurtowniany 380zł

img7953w.jpg

Łączniki stabilizatora SWAG koszt 53zł/sztukę

img7954mw.jpg

Olej Mobil 5W50 + filtr koszt 130zł

img7955v.jpg

Uszczelniacz wału Elring koszt 25zł

Łączniki wymienione.

W sobotę wymiana rozrządu, uszczelniacza i oleju.

W planach rolety szyby tylnej i bocznych

Opublikowano

Witam zaciekawiły mnie Twoje plany dot. rolet szyb bocznych i szyby tylniej? Czcesz wymieniac boczki wyposzone już w rolety (nie wiem czy w b5 wychodziły boczki z roletami przeciwsłonecznymi) cy może masz inne plany?

Opublikowano

czepie sie tylko jednej rzeczy u Ciebie mianowicie filtra oleju ktory mozna o dupe potluc. nie jestem zwolennikiem wydawania pieniedzy w serwisach ale filtr oleju tylko w serwisie a dlaczego bo firma audi zmienila filtry oleju do 1.8t w ktoryms roku na 2xwieksze bo te bardzo pala olej. wiem to od mojego kolegi ktory pracuje w serwisie VW/audi.

samochod jak najbardziej :good: a lpg indywidualna decyzja posiadacza. ja jestem przeciwnikiem.

Opublikowano

czepie sie tylko jednej rzeczy u Ciebie mianowicie filtra oleju ktory mozna o dupe potluc. nie jestem zwolennikiem wydawania pieniedzy w serwisach ale filtr oleju tylko w serwisie a dlaczego bo firma audi zmienila filtry oleju do 1.8t w ktoryms roku na 2xwieksze bo te bardzo pala olej. wiem to od mojego kolegi ktory pracuje w serwisie VW/audi.

samochod jak najbardziej :good:a lpg indywidualna decyzja posiadacza. ja jestem przeciwnikiem.

Każdy ma inne zarobki, autko śliczne ale mi ciężko było by się przyzwyczaić do wnętrza ten kolor :blink:

Opublikowano
  • Autor

filtr wg ETKI właśnie o takim numerze, nie wiedziałem, że są większe.

Jak auto ciągnąłem ze Szwajcarii gdzie było w serwisie Audi w Zurichu serwisowane też miało filtr tej wielkości, miał być filtr Manna ale nie było akurat na stanie.

A kolor w środku już mi nie przeszkadza, dziwnie się czułem przez 1 godzinę jazdy ale potem mi przeszło :D

co do LPG to ja gorącym zwolennikiem jestem :)

ta instalacja już na siebie zarobiła i jeździ się bez problemowo :) no może tylko większy zbiornik gazu by się przydał bo co 450km muszę tankować ale poza tym gest :good:

co do rolet http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_rolet_przeciwslonecznych_drzwi_tylnych_akcesoria_audi-t123504.0.html;msg1661589#msg1661589

i roletę na tył mam już na oku :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ładny kolorek :good:

A jaki masz kod silnika APU czy AEB bo nie wiadomo :mysli:

Opublikowano

ladny kolorek :wink4: tylko ten niebieski srodek ;(

Opublikowano

super :slina:

Opublikowano
  • Autor
20100811022.jpg
Opublikowano

20100811022.jpg

I zdechł? :kox::decayed:

:bag:

Opublikowano
  • Autor

na szczęście nie :D ma się wyśmienicie, no może poza sprzęgłem które się powoli kończy

Opublikowano

20100811022.jpg

Uploaded with ImageShack.us

2000r a licznik jak z 99 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

heh

poprawiłem tytuł

rocznik jest 99 rejestrowany był w lipcu 2000 :P

Opublikowano
:good: teraz musisz jakiś prezencik sprawić swojej furze ;) aby wytrzymała kolejne 200tys :D :D
Opublikowano

A ja swojej fotki nie zdążyłem cyknąć - mam juz ponad 200K i dalej lata zdrowo... :decayed::naughty::kox:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Być łatwiej rozpoznawalnym :D

fotka171.jpg

fotka174.jpg

No i ze zmian to trafiła się za grosze President ML 145 :D

fotka172.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.