Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie głośniki na przód do oryginalnego radia - jaki rozmiar ?


and

Rekomendowane odpowiedzi

Najwidoczniej zdażają sie takie półki ja tez miałem gołą.

Ja zamontowałem owalne głośniki, sub u mnie nie wchodził w grę a basu było brak dlatego taki wybór (napewno przez wielu zostanie skrytykowany)

Te duże elipsy wchodza tylko po lekkim pocięciu tej blachy pod półką (widziałem gdzies kiedyś foto na który koleś umocował głośniki w dodatkowej półce podwieszonej pod ta blacha - z jakiejś sklejki, niby spoko bo zawsze można wrócić do ORI jednak chamsko to wyglądało)

Bez przeróbek z tego co widziałem powinny wejśc 16cm.

Co do przednich to fabrycznie sa jakies mikro, na allegro tuleje przerabiające na 13 cm jednak nasi drodzy klubowicze maja patent na zamontowanie 16cm bez cięcia tapicerki. szukaj w "zrób to sam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy i te Wasze szatańskie pomysły. Jak można ciąć półkę pod głośniki "jajowate"? Masz oryginalne radio to zakup za parę groszy oryginalne głośniki w tylną półkę i zamontuj je w przyszykowane miejsca. Będziesz miał więcej kasy i potrzebę na coś lepszego to kupisz sobie lepsze radio, zrobisz porządnie przednie drzwi ewentualnie wepniesz wzmacniacz. Takie robienie od d*py strony to się kupy nie trzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...