Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Navi mówi do mnie po niemiecku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

problem mój polega na tym, że po włożeniu płyty do navi z mapą polski (lektor polski) nadal obsługa nawigacji oraz obsługa innych funkcji głosowych samochodu odbywa się po niemiecku

mimo że w nawigacji jest polski z polskim lektorem to wybór funkcji/trasy, również odbywa się w języku niemieckim

Opublikowano

rozumem, że masz navi DX :mysli: u używasz wersji z dograną wersją "Polski LEKTOR", jeżeli tak to musisz wybrać "Angielski Metryczny" w menu nawigacji i wszystko ładnie gra :good:

Opublikowano
  • Autor

tak mam navi DX polska Czechy 2009/2010 i wydaje mi się że mam wgranego polskiego lektora bo tak było napisane przy gdy ściągałem mapkę,

w takim razie gdzie wybrać ten "Angielski Metryczny" skoro mam wszystko po niemiecku a jakoś tego jeżyka nie jarzę

no i co wtedy jeżeli nie mam dogranego polskiego lektora czy mam poszukać innej mapy?

Opublikowano

tak mam navi DX polska Czechy 2009/2010 i wydaje mi się że mam wgranego polskiego lektora bo tak było napisane przy gdy ściągałem mapkę,

w takim razie gdzie wybrać ten "Angielski Metryczny" skoro mam wszystko po niemiecku a jakoś tego jeżyka nie jarzę

no i co wtedy jeżeli nie mam dogranego polskiego lektora czy mam poszukać innej mapy?

teraz dokładnie nie pamiętam bo już nie mam DX ale kiedyś miałem i pięknie działało ... poszukaj gdzieś w menu "sprache".. i zmień na "Angielski Metryczny"

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki

odezwę się jak znajdę

pzdr[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 13:39_________________________________________________no, udało się mi polskiego lektora ustawić

ale za to teraz nie wiem gdzie wpisywać cel dojazdu

pewnie niedługo znajdę

dzięki[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 17:56_________________________________________________------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------

spoko wszystko działa, lektor prowadzi poprawna polska polszczyzną, tylko wybór funkcji został w języki angielskim

czy można również to zmienić na język polski ?????????

czy można zmieniać opcje lektora tzn.: różne głosy ?????????????

Opublikowano

no to się Ciesze, że Ci się udało. Zdaje się, że tylko masz lektora reszta funkcji jest EN

Opublikowano

To, żeby gadało po polsku to trzeba jakąś inną płytkę od navi mieć ?

Opublikowano

To, żeby gadało po polsku to trzeba jakąś inną płytkę od navi mieć ?

mowa w tym dziale tylko o DX a nie o rns-e... są do ściągnięcia z dogranym lektorem

Opublikowano
  • Autor

tą navkę którą ściągnąłem mam z wgranym lektorem polskim i podczas jazdy jest elegancko, natomiast wybór funkcji nadal został w jeżyku angielskim

może ktoś ma namiary na poprawną mapkę Polski? co by wszystko śmigało.

Opublikowano

tą navkę którą ściągnąłem mam z wgranym lektorem polskim i podczas jazdy jest elegancko, natomiast wybór funkcji nadal został w jeżyku angielskim

może ktoś ma namiary na poprawną mapkę Polski? co by wszystko śmigało.

Witam. Tak jest bo w menu nawigacji nie masz języka pl,natomiast na płycie z mapą masz lektora pl. Trzeba wgrać menu pl a to tylko chyba tylko w ten sposób http://www.allegro.pl/item720340039_menu_polskie_audi_nawigacja_po_polsku_w_liczniku.html

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

mmh. 300zł no trudno na razie polatam na tym co mam a za jakiś czas pomyślimy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.