Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Navi mówi do mnie po niemiecku


lis

Rekomendowane odpowiedzi

witam

problem mój polega na tym, że po włożeniu płyty do navi z mapą polski (lektor polski) nadal obsługa nawigacji oraz obsługa innych funkcji głosowych samochodu odbywa się po niemiecku

mimo że w nawigacji jest polski z polskim lektorem to wybór funkcji/trasy, również odbywa się w języku niemieckim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumem, że masz navi DX :mysli: u używasz wersji z dograną wersją "Polski LEKTOR", jeżeli tak to musisz wybrać "Angielski Metryczny" w menu nawigacji i wszystko ładnie gra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam navi DX polska Czechy 2009/2010 i wydaje mi się że mam wgranego polskiego lektora bo tak było napisane przy gdy ściągałem mapkę,

w takim razie gdzie wybrać ten "Angielski Metryczny" skoro mam wszystko po niemiecku a jakoś tego jeżyka nie jarzę

no i co wtedy jeżeli nie mam dogranego polskiego lektora czy mam poszukać innej mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam navi DX polska Czechy 2009/2010 i wydaje mi się że mam wgranego polskiego lektora bo tak było napisane przy gdy ściągałem mapkę,

w takim razie gdzie wybrać ten "Angielski Metryczny" skoro mam wszystko po niemiecku a jakoś tego jeżyka nie jarzę

no i co wtedy jeżeli nie mam dogranego polskiego lektora czy mam poszukać innej mapy?

teraz dokładnie nie pamiętam bo już nie mam DX ale kiedyś miałem i pięknie działało ... poszukaj gdzieś w menu "sprache".. i zmień na "Angielski Metryczny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki

odezwę się jak znajdę

pzdr[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 13:39_________________________________________________no, udało się mi polskiego lektora ustawić

ale za to teraz nie wiem gdzie wpisywać cel dojazdu

pewnie niedługo znajdę

dzięki[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 17:56_________________________________________________------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------

spoko wszystko działa, lektor prowadzi poprawna polska polszczyzną, tylko wybór funkcji został w języki angielskim

czy można również to zmienić na język polski ?????????

czy można zmieniać opcje lektora tzn.: różne głosy ?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się Ciesze, że Ci się udało. Zdaje się, że tylko masz lektora reszta funkcji jest EN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, żeby gadało po polsku to trzeba jakąś inną płytkę od navi mieć ?

mowa w tym dziale tylko o DX a nie o rns-e... są do ściągnięcia z dogranym lektorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą navkę którą ściągnąłem mam z wgranym lektorem polskim i podczas jazdy jest elegancko, natomiast wybór funkcji nadal został w jeżyku angielskim

może ktoś ma namiary na poprawną mapkę Polski? co by wszystko śmigało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą navkę którą ściągnąłem mam z wgranym lektorem polskim i podczas jazdy jest elegancko, natomiast wybór funkcji nadal został w jeżyku angielskim

może ktoś ma namiary na poprawną mapkę Polski? co by wszystko śmigało.

Witam. Tak jest bo w menu nawigacji nie masz języka pl,natomiast na płycie z mapą masz lektora pl. Trzeba wgrać menu pl a to tylko chyba tylko w ten sposób http://www.allegro.pl/item720340039_menu_polskie_audi_nawigacja_po_polsku_w_liczniku.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...