Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Zasuwanie szyb i szyberdachu z pilota nie działa


niuniek222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzis zauwazylem, ze nie dziala ni zamykanie szyb i szyberdachu z pilota. Pamietam, ze jeszcze niedawno dzialalo mi to, jak chcialem z pilota zamknac szyby to musialem dluzej przytrzymac przycisk a teraz jak tak robie to nie dziala. Czy ktos wie co moze byc grane z tym zamykaniem z pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może bateria lekko podupadła :mysli:

u mnie też nie zawsze zasuwa szyby za pierwszym razem gdy przytrzymam zamykanie

i czasami gdy domykaja się to staną i muszę jeszcze raz wcisnąć zamykanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze i bateria słaba bo zauwazylem, ze pilot juz nie dziala tak jak dawniej i czasem musze dwa razy nacisnac, zeby otworzyl badz zamknąl drzwi. W sumie i tak rzadko odsuwam szyby i szyberdach wiec nic takiego sie nie stalo, ale mimo wszystko skoro taka opcja jest w samochodzie to dobrze by bylo gdyby dzialala. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz zamykać z pilota i przytrzymanie przycisku nic nie pomoże to weź otwórz i jeszcze raz naciśnij zamknięcie,powinno wtedy zadziałać zamykanie szyb no i szyberdachu. Mi dwa razy się tak zdarzyło,że musiałem otworzyć i zamknąć już bez problemu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz najlepiej kluczykiem przekrec i poczekaj chwilke jak sie domkna to moze i ta bateria a jak lipa do moze modol komfortu....

Ja rowniez jakis czas temu mialem tak ze sie domykalo pieknie ladnie a teraz nic......i bede szukal modolu zeby podpiac i sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dziala jak przytrzymam kluczyk, chyba bedzie tak jak piszesz, ten modul komfortu. Nie wiesz ile taki modul moze kosztowac? Bede w nastepna sobote w serwisie wiec przy okazji spytam. Jak bedzie drogo kosztowal to trudno trzeba bedzie z tym jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o moj przybadek to po podpieciu vaga ....m komfortu -brak komunikacji !

alejeszce bede chcial dostac sie do tej skrzynki i zobaczyc co i jak moze gdzies sie woda dostala niewiem bede probowal tak wyczytalem na a4.

a co do samego modulu to roznie od 100 do 300zl. [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 17:09_________________________________________________ a tobie kolego niuniek222 radze zaczac faktycznie od podpiecia vag-a oczywiscie jesli mazs gdzie!

a pozniej mozna cos myslec i szukac ,najwarzniejsze znalesc usterke!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego elektryka ktory by moglby mi to sprawdzic ale puki co ten problem mnie nie denerwuje. Jak znajde chwilke czasu to sie z nim umowie i sprawdzi mi co moze byc grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...