Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Wycięcie DPF


david_n

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

wczoraj zdecydowałem, że jednak wycinam DPF'a i to jak najszybciej. Czy może ktoś polecić firmy które się tym zajmą? Najlepiej niech to będzie w małopolsce ;) Dzwoniłem do V-Tech'a i powiedzieli mi że oni go wyłączają tylko elektronicznie, więc muszę znaleść kogoś kto mi to wytnie.

Znacie kogoś?

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle kasy V-Tech mi zrobi softa razem z chipem. Kwestia tylko tego, kto i gdzie mi to wytnie?

Wracając do tego emulatora to czytałem gdzieś na forum, że to nic nie warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emulatory nic nie dają... pamiętam takie stwierdzenie ze słów Rogala... nie wspomnę o tej kosmicznej kasie...

Rogal i Dynosoft wywalają DPFy z modyfikacją programu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz napisać coś więcej o Rogalu? bo nie mogę nic znaleść.

Już na 100% zdecydowałem się go wyciąć (przy okazji wrzucić chipa ;) ). We wtorek rano byłem u Bełtowskiego w VW, "przeczyścili" mi go, usunęli błędy. Od tego czasu zapchał mi się 2x, w srode i dziś. To jest normalne? Dość dużo po mieście jeżdżę ale zaświeca się szczęśliwie na trasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz napisać coś więcej o Rogalu? bo nie mogę nic znaleść.

Już na 100% zdecydowałem się go wyciąć (przy okazji wrzucić chipa ;) ). We wtorek rano byłem u Bełtowskiego w VW, "przeczyścili" mi go, usunęli błędy. Od tego czasu zapchał mi się 2x, w srode i dziś. To jest normalne? Dość dużo po mieście jeżdżę ale zaświeca się szczęśliwie na trasie...

Zapchanie DPFa jest tylko skutkiem jakiej usterki, usuwajac skutek nie pozbedziesz sie przyczyny.

Sprawdz moze lepiej w czym tkwi problem bo od usuniecia ci sie to nie naprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że to może być problem silnika? Na nowym rozrządzie przejechał 25kkm, sprężarka ma 8kkm. Byłem u Bełtowskiego, powiedzieli mi że filtr jest w dość słabym stanie i sami mi zaproponowali wycięcie go ( w sensie żeby ktoś to zrobił, bo oni nie robią takich rzeczy) lub zakup nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że to może być problem silnika? Na nowym rozrządzie przejechał 25kkm, sprężarka ma 8kkm. Byłem u Bełtowskiego, powiedzieli mi że filtr jest w dość słabym stanie i sami mi zaproponowali wycięcie go ( w sensie żeby ktoś to zrobił, bo oni nie robią takich rzeczy) lub zakup nowego :)

Taaak, jak sie nie chce lub nie umie szukac to najlepiej powiedziec, ze trzeba wywalic.

Nie chce myslec co powiedzieliby w infolini audi gdyby im powiedziec jak bardzo wykwalikowani pracownicy w ASO w PL sluza klientowi rada :doh1:

Jest kilka przyczyn zapychania, poszukaj na forum bo juz bylo omawiane.

A przede wszystkim zmien warsztat, bo nastepnym razem poradza ci moze silnik wyj...c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Byłem u kolegi z Dynosoftu w Katowicach, kolega sprawdził poprawność działania wtrysków, sprężarki, szczelność na dolocie i wszystko jest w porządku. Wypaliliśmy filtr do zera iii po 2 dniach znów się zapchał... Brak pomysłów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...