Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 1.6 ADP] Jaka instalacja do 1.6 ADP i u kogo ???


lukasgo3

Rekomendowane odpowiedzi

:a4fan: Witam Wszystkich :a4fan:

Postanowilem założyc do swoich czterech kółek w trapezie instalke sekwencyjna.

zastanawiam sie nad tym czy wybrac brc sequent czy stagg 300. I moje drugie pytanie u kogo założyc w okolicach łowicza skierniewic a najlepiej sochaczewa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no czytalem tyle ze duzo jest opisane na bazie silnikow 1.8 natomiast mnie bardziej interesuje opinia osob ktore posiadaja owe instlki w 1.6 no i oczywscie z czasem rozna i przebiegi wiec ktos kto kiedys sie cieszyl teraz moze miec problemy dlatego tez czasami opdswiezenie tematu jest warte. a takze pytam czy ktos z mojego rejonu zakladal instalk do audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spedyt
a takie pytanie mam jeszcze jakie sa ceny intalacji w waszych rejonach stagg 300 i brc sequent aby miec jakies podparcie zeby sie targowac u gazownika jak cos ?

To znaczy że powiesz monterowi że na drugim końcu polski montują 200 zł taniej to opuści na cenie? Bierz za ile jest i poszukaj dobrego polecanego zakładu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz za ile jest i poszukaj dobrego polecanego zakładu

Dokładnie!! Lepiej czasem zapłacić 200zł więcej i mieć pewność, że to ma ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM TEN SAM SILNIK. Instalacja jest landi z pełnym oprogramowaniem (nie sekwencja). koszt 2500 półtora roku temu i jestem baaaardzo zadowolony - zrobiłem na niej 80 tyś km i poza wymiana filtru gazu i regulacja nic nie robiłem. W gazie podstawą jest dobry montaż!! Spalanie gazu 10 l ni mniej ni więcej. Jedyna dolegliwość to falowanie obrotów na wolnych gdy chodzi na gazie - ponoc to normalne zjawisko gdyż komputer od gazu nie będzie nigdy tak dokładny jak oryginalnie silnik przystosowany do benzyny, no i delikatny spadek mocny jednak jest a wtym silniku jest to odczuwalne bo na benzynie już nie ma się czym poszczycić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam 1.6 silnik i instalkę Stag300, zrobiłem dopiero 2000km, ale spisuje się idealnie.Koszt założenia 2500zł.

Silnik nie stracił na mocy obroty nic nie falują, poprostu jakby na benzynie się jeździło z tą tylko różnicą że rzadziej trzeba sięgać do portfela :lol:

Jedyna dolegliwość to falowanie obrotów na wolnych gdy chodzi na gazie - ponoc to normalne zjawisko gdyż komputer od gazu nie będzie nigdy tak dokładny jak oryginalnie silnik przystosowany do benzyny, no i delikatny spadek mocny jednak jest a wtym silniku jest to odczuwalne bo na benzynie już nie ma się czym poszczycić.

A może to wina przepustnicy a nie komputera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
no to panowie przekonalicie mnie waszymi odp. i zabieram sie do szukania dobrego gazownika na śląsku - czekam na podpowiedzi. pozdrawiam. :lol:

Po pierwsze (i chyba najważniejsze) - wybierz porządnych gaziarzy!

Po drugie - wybierz dobrą instalację (w czym dobry gaziarz powinien ci pomóc)

Po trzecie - dbaj o instalację swoją a ona zadba o stan twojego portfela

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...