Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Czy silnik wycieraczki tył po lifcie pasuje do sprzed liftu ?


gdansk99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś może wie czy silnik wycieraczki tył z rocznika 99 będzie pasował do rocznika 97?

bo wizualnie się nie różnią. Nie wiem jednak czy nie było jakichś zmian w elektronice sterującej wycieraczką

Znalazłem coś takiego

-Avant wspólny zbiorniczek spryskiwacza (wcześniej osobny dla tylnej wycieraczki) /lift II/

Czy to może być problemem? :hi:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 22:47_________________________________________________Witam sprawdziłem takie silniki / 3 /wymontowane prosto z auta i niestety nie działają.

Elektroniczny układ sterowania w silniku jest bardziej skomplikowany w nowszych wersjach . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyki wszystkie sprawdziłem i są ok . A przekaźnik powinien być pod kanapą ALE GO TAM NIE MA.

W tej chwili moja wycieraczka startuje od razu po włączeniu zapłonu i chodzi cały czas bez żadnych przerw. Wyłącza się dopiero po wyłączeniu zapłonu.

Podejrzewam uszkodzenie układu elektronicznego w wycieraczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak samo. podmieniłem całość z innej audiczki i było ok. także raczej to będzie uszkodzenie układu elektronicznego w wycieraczce. ciężko znaleźć dobrą używkę więc odłączyłem kostkę od silniczka i nie ma problemu ... i niestety tylnej wycieraczki ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się do salonu Audi po silniczek do wycieraczki i doznałem szoku ... chcą za niego 560 zł.

Ale... znalazłem w necie schemat do budowy sterownika do tej wycieraczki .

Po niedzieli zaczynam konstruowanie i dam znać ile coś takiego kosztowało i oczywiście CZY DZIAŁA :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...