Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Uszkodzony panel klimatyzacji


mycha852

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!

mam uszkodzony panel klimatyzacji [tak brzmi diagnoza elektryka]. nr seryjny mojego panelu: 5HB 006 500-11 8DO 820 043 D. znalazłem na allegro panel o takim numerze 5HB 007 608-00 8LO 820 043 B. czy będzie on działał w moim aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki z początkiem 8LO.... były chyba w dieslach czy jakoś tak :mysli: w każdym razie temat już był czyli :szukaj: (nawet ja go założyłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do serwisu Audi. powiedzieli mi, że najlepiej jakbym znalazł sterownik o identycznym numerze seryjnym bo sterownik o innym numerze może nie działać w moim aucie. poza tym byłem u elektryka [podobno dobrego], który powiedział mi że sam sterownik fizycznie jest sprawny tylko wysiadło oprogramowanie. trzeba załadować na nowo program i powinno być ok. także teoretycznie nie jest potrzebny nowy sterownik tylko dobry elektryk, który załaduje na nowo soft. znalazłem pacjenta na allegro, który ładuje takie oprogramowanie za 100 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panel o numerze 5HB 006 500-11 8DO 820 043 D byl produkowany do 1996roku a ten nastyepny 5HB 007 608-00 8LO 820 043 B od 1997 takze nie mozna zamienic jednego na drugi poniewaz mimo tego ze pasuja wtyczki to oprogramowanie nie zalacza sprezarki klimy. nawet zerknij na allegro. te panele 8 L0 mozna kupic za 140 zl a te 8D0 od 300. masz na allegro gosciaco naprawia to za 70 zl . poszukaj to znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...