Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co o tym sądzicie ?


Szuszu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, czy ktoś z was miał styczność z tym alarmem oraz tym sprzedawcą

http://allegro.pl/item718452570_sam_zamontuj_autoalarm_do_audi_a4_b5_1995_2000r.html

Interesuje mnie to ponieważ mam zamiar sobie go zamontować ze względu na kluczyk (scyzoryk) oraz przystępną dla mnie cenę.

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zamontowałem sobie sam taki alarm z domykaniem szyb. Jak na razie działa dobrze. Nie zamontowałem sobie tylko odcięcia zapłonu bo na razie nie wiem który to jest kabel od pompy wtryskowej. Jeśli mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie go szukać i jakiego koloru jest byłbym bardzo wdzięczny. Może być na pw. Kupowałem od innego sprzedawcy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ten alarm jest taki zajeb**** to ciekawe dlaczego nie ma podanej nazwy producenta. Zauważ że ten alarm nawet nie jest dedykowany pod audi, gość poprostu dorzuca tylko instrukcję montażu do A4. Poszukaj czegoś gdzie jest znany producent wtedy można coś powiedzieć o alarmie. Jak dla mnie płacisz tutaj dodatkowe 100 zł za fajne piloty z logo AUDI (niekoniecznie trwałe) i instrukcje montażu, może nawet ściągniętą z naszego forum :gwizdanie: ciekawe czy autor instrukcji orientował się że w B5 jest kilka różnch instalacji elektrycznych i uwzględnił to w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego może niewiele pomogę ale koszt wycięcia klucza +immo to bedzie koło 200-250 zł, warto?

za tą cenę kupisz naprawdę mądry alarm z montażem tylko bez podrabianych scyzoryków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale zauważ w jakiej cenie chodzą same klucze-piloty z choćby logo audi, a tu masz jeszcze alarm. Tylko właśnie pytanie jakiej jakości?

Dorobienie klucza to koszt u mnie 150zł a jeśli będę miał swój to myślę że taniej. Inf na 100% pewne bo jak na-razie mam tylko jeden klucz i planowałem dorobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z pilotem ze względu na koszt dorobienia scyzoryka.[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 20:57_________________________________________________Jeszcze jedno, nazwa tego alarmu to: minicar. Nie jest to podane na aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...