Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Moja szara furmanka


michur79

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam moją

:a4fan: rocznik 2001,silnik1,9 awx 131 kucy,sześć poduszek powietrznych,tempomat,pompowane fotele w odcinkach lędźwiowych,pakiet zima czyli:podgrzewane fotele,lusterka i spryski.Skórzana kiera i gałka zmiany biegów,radio z cd audi concert,sportowe fotele,podłokietnik,elektryczne szyby niestety tylko przód :confused4:,klima dwustrefowa,przyciemnione szyby,tylne lampy led,oryginalne felgi audi 16",itp.A teraz kilka Fotek :naughty:

dd5843bcf6f18802m.jpg0a0a99c00c99e5e7m.jpg796aadb4f03e540am.jpg acbcee812700bd0am.jpg78f46f9b9d966c5am.jpg6f3084f006c6f261m.jpg2f856ea2ace7b8b9m.jpg2a227f31f4af6c59m.jpg561968a0544cc0e7m.jpg9d7b48750e2a3f9dm.jpgdd5843bcf6f18802m.jpge5ba9bf0e35ab231m.jpg3b2608f83d119c57m.jpgb776197e1457c690m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michur79 - Ty sobie babę znajdź, w tym wieku, a nie kochankę taką mechaniczną :polew:

Baza do modzenia jest i pierwsze już wykonane :good:

A pozostała lista do zrobienia baaaaardzo długa.... :gwizdanie: zaraz koledzy podpowiedzą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka :kox:

P.S. Czemu poducha się świeci ?!

Nie po prostu przy którymś siedzeniu mi nie łączy kostka stało się to kilka dni temu a nie mam czasu sprawdzić.[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 20:03_________________________________________________

michur79 - Ty sobie babę znajdź, w tym wieku, a nie kochankę taką mechaniczną :polew:

Baza do modzenia jest i pierwsze już wykonane :good:

A pozostała lista do zrobienia baaaaardzo długa.... :gwizdanie: zaraz koledzy podpowiedzą :>

Babę już mam a ta kochanka jest tańsza w utrzymaniu i nie pieje mi pod uchem jak żona :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:Ladna sztuka,widzę,że klamka od kierowcy też luzna jak u mnie

P.S.dobrze,że to nie kobieta Niemka(a fu),

chociaż kiedyś w hannoverze widziałem na stacji paliw czarnulkę :kox:,ale pewnie nie rdzenna :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:Ladna sztuka,widzę,że klamka od kierowcy też luzna jak u mnie

P.S.dobrze,że to nie kobieta Niemka(a fu),

chociaż kiedyś w hannoverze widziałem na stacji paliw czarnulkę :kox:,ale pewnie nie rdzenna :(.

Ładne rdzenne Niemki to tylko audi,reszta to pasztety :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne Niemki, okazuje się po chwili, że mówią po polsku, albo wyglądają po turecku :naughty: EOT w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval widzialem takie Niemki w Berlinie :) mocno opalone jak na niemki jakby w turcji na wakacjach byly :tongue4:

Michur jedyny sluszny wybor - B6 :good: i widze ze ladnie wyposazona-tempomat,grzanie d*py na poczatek moze pomaluj dokaldki w kolor-chociaz zima sie zbliza wiec moze poczekaj do wiosny z tym :mysli:

szerokiej drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z tym spojlerem S4 na tył klapy ? zakładałeś ? jak wypadają te zamienniki ? bo niestety cena oryginału przeraża.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jakąś fotę jak te ledy świecą po ciemku, bo ciekawy jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...