Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ok

ale wczoraj :polew::good: dzisiaj lecę do Ostrowca- od poniedziałku bedę miał 2 zmianę to może jakoś przed pracą sie ugadamy- będę dzwonił wtorek-środa.
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok

ale wczoraj :polew::good: dzisiaj lecę do Ostrowca- od poniedziałku bedę miał 2 zmianę to może jakoś przed pracą sie ugadamy- będę dzwonił wtorek-środa.

Ale się dogadaliście :polew: :polew:

Opublikowano

ok

ale wczoraj :polew::good: dzisiaj lecę do Ostrowca- od poniedziałku bedę miał 2 zmianę to może jakoś przed pracą sie ugadamy- będę dzwonił wtorek-środa.

Ale się dogadaliście :polew: :polew:

Grunt to dobra komunikacja! A na razie u Was wyszło jak z ostrowieckim MPK :polew:

Opublikowano
  • Autor

ok

ale wczoraj :polew::good: dzisiaj lecę do Ostrowca- od poniedziałku bedę miał 2 zmianę to może jakoś przed pracą sie ugadamy- będę dzwonił wtorek-środa.

Ale się dogadaliście :polew: :polew:

czepiasz się upierdliwcu- kupujemy vaga? będziemy się diagnozować ja już anlazłem wypasioną sztukę za i tu uwaza za całe 35 złoty :banan3: :banan3: :banan3:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:46_________________________________________________

ok

ale wczoraj :polew::good: dzisiaj lecę do Ostrowca- od poniedziałku bedę miał 2 zmianę to może jakoś przed pracą sie ugadamy- będę dzwonił wtorek-środa.

Ale się dogadaliście :polew: :polew:

Grunt to dobra komunikacja!

grunt to chęci :kox: :kox: :kox: :kox: Szydercy

Bolek jak będziesz koło urzędu przejeżdzał przyśpiesz i jak coś walnij go lusterkiem.

ja jak mi otworzą drogę przez Nową Słupię będę na Łukasza polował :kox: :gwizdanie: :evil:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
grunt to chęci :kox: :kox: :kox: :kox: Szydercy

Bolek jak będziesz koło urzędu przejeżdzał przyśpiesz i jak coś walnij go lusterkiem.

ja jak mi otworzą drogę przez Nową Słupię będę na Łukasza polował :kox: :gwizdanie: :evil:

Polowanko jak miło :decayed: najpierw musisz mnie dogonić :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

najpierw musisz mnie dogonić :tongue4:

jak teraz nie ram rady dopadnę Cię zimą :tongue4:
Opublikowano

najpierw musisz mnie dogonić :tongue4:

jak teraz nie ram rady dopadnę Cię zimą :tongue4:

Tak tak sobie tłumacz :tongue4:

Opublikowano

Marcin - przyczepisz do quattro pług na zimę? Bo inaczej do Łukasza nie dojedziesz :kox:

Opublikowano

Marcin zamontuje dmuchawę do audi :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Marcin - przyczepisz do quattro pług na zimę? Bo inaczej do Łukasza nie dojedziesz :kox:

metr do przodu i metr do tylu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Co tam pany dziś?

Może w piłkę wodną zagramy? :kox:

Opublikowano

Marcin - przyczepisz do quattro pług na zimę? Bo inaczej do Łukasza nie dojedziesz :kox:

metr do przodu i metr do tylu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Przyjdzie zima to zrobimy zawody kto dalej do mnie dojedzie :kox:

Ja dziś odpadam bo %%%%% mi w głowie tylko dziś szumią .

Opublikowano
  • Autor

Marcin - przyczepisz do quattro pług na zimę? Bo inaczej do Łukasza nie dojedziesz :kox:

metr do przodu i metr do tylu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Przyjdzie zima to zrobimy zawody kto dalej do mnie dojedzie :kox:

Ja dziś odpadam bo %%%%% mi w głowie tylko dziś szumią .

przyjmuję wyzwanie :bokser: :bokser:
Opublikowano

da grasso?

Opublikowano
  • Autor

halo halo żyje tu ktoś?? dzisiaj jestem na sto %%% tylko muszę tłumik pokleić bo albo mam mega dziurę albo kat mi się rozpadł. gdzie jechać prócz kolesie w Szewnej??

Opublikowano

halo halo żyje tu ktoś?? dzisiaj jestem na sto %%% tylko muszę tłumik pokleić bo albo mam mega dziurę albo kat mi się rozpadł. gdzie jechać prócz kolesie w Szewnej??

Ciężkie pytania :no: :no:

Opublikowano

Chciałem Was pocieszyć "hopaki", że ... nie będę was już truł i denerwował swoją osobą gdyż na stałe osiadłem w jeban...m 3mieście i w związku z tym jedyne spoty jakie odbywam to 1,5-3 godzinna podróż do/z pracy (j**ane miasto)....

W ostrowieckim świecie będę bywał wyjątkowo rzadko i to w weekendy... wiec jeżeli będziecie chcieli oglądać moją mordę to raz na miesiąc mozna by zrobić spota w sobotnie popołudnie/wieczór.

Opublikowano
  • Autor

Michaś z jednej strony graty nowej pracy itp ale z drugiej to Szkoda CHłopa

Opublikowano

Chciałem Was pocieszyć "hopaki", że ... nie będę was już truł i denerwował swoją osobą gdyż na stałe osiadłem w jeban...m 3mieście i w związku z tym jedyne spoty jakie odbywam to 1,5-3 godzinna podróż do/z pracy (j**ane miasto)....

W ostrowieckim świecie będę bywał wyjątkowo rzadko i to w weekendy... wiec jeżeli będziecie chcieli oglądać moją mordę to raz na miesiąc mozna by zrobić spota w sobotnie popołudnie/wieczór.

Jak będziesz to się będzie coś działać ze spotem :) :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.