Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak spot ??? standart 19 da grassoo???

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba tak

Opublikowano
  • Autor

Panowie za tydzień obecność obowiązkowa

Opublikowano

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

Opublikowano

Na Nurburgringu też machają niebieskimi chorągiewkami, żeby przepuszczać szybciej jadące samochody :naughty:

Opublikowano

Panowie za tydzień obecność obowiązkowa

Właśnie panie prezesie :gwizdanie: bo coś dawno się nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 17:31_________________________________________________yyyy poniedziałek siatka ??? :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie za tydzień obecność obowiązkowa

Właśnie panie prezesie :gwizdanie: bo coś dawno się nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 17:31_________________________________________________yyyy poniedziałek siatka ??? :gwizdanie:

Pogoda średnio ma sprzyjać - jakieś 20 stopni i duży wiatr :wallbash: Mam nadzieję, że prognozy są mylne :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Panowie za tydzień obecność obowiązkowa

Właśnie panie prezesie :gwizdanie: bo coś dawno się nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 17:31_________________________________________________yyyy poniedziałek siatka ??? :gwizdanie:

Pogoda średnio ma sprzyjać - jakieś 20 stopni i duży wiatr :wallbash: Mam nadzieję, że prognozy są mylne :mysli:

będzie plener a jak coś to zawiniemy się gdzieś [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 12:20_________________________________________________

Panowie za tydzień obecność obowiązkowa

Właśnie panie prezesie :gwizdanie: bo coś dawno się nie było

Łukasz chyba wygadałeś- nie wiem czy bedę dzisiaj.

ale mam pytanie- w leonie jest rozstaw 5x112 czy 5x100 i czy et 35 przy 19" i szerokosci 9j wejdzie?

Opublikowano

Prezesie :bicz: za brak obecności na spocie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki gdzie mi mogą pokleić dokładkę zderzaka przedniego??

Opublikowano

Panowie za tydzień obecność obowiązkowa

Właśnie panie prezesie :gwizdanie: bo coś dawno się nie było :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 17:31_________________________________________________yyyy poniedziałek siatka ??? :gwizdanie:

Pogoda średnio ma sprzyjać - jakieś 20 stopni i duży wiatr :wallbash: Mam nadzieję, że prognozy są mylne :mysli:

będzie plener a jak coś to zawiniemy się gdzieś [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 12:20_________________________________________________

Panowie za tydzień obecność obowiązkowa

Właśnie panie prezesie :gwizdanie: bo coś dawno się nie było

Łukasz chyba wygadałeś- nie wiem czy bedę dzisiaj.

ale mam pytanie- w leonie jest rozstaw 5x112 czy 5x100 i czy et 35 przy 19" i szerokosci 9j wejdzie?

Panie w którym leonie? 1M czy 1P

Ja mam 5x112 a Łukasz 5x100[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 10:52_________________________________________________

Chłopaki gdzie mi mogą pokleić dokładkę zderzaka przedniego??

Chłopak klei w warsztacie samochodowym w strefie ekonomicznej na starej hucie

Opublikowano
  • Autor

na 2ce czyli 5x112 :good:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 11:04_________________________________________________Bolek rezaczu podaj mi na pw link do carbonu którym kleiłeś środek :naughty:

Opublikowano

na 2ce czyli 5x112 :good:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 11:04_________________________________________________Bolek rezaczu podaj mi na pw link do carbonu którym kleiłeś środek :naughty:

http://moto.allegro.pl/folia-czarny-carbon-laminat-karbon-3d-3m-50x30-i1682813008.html

np to ale każda firmy m3 będzie dobra,teraz robia nawet różne odcienie

Opublikowano
  • Autor

dzięki :good: muszę listwy chyba okleic bo mnie wku... takie są porysowane :wallbash:

Opublikowano

oklej będą git wyglądały,jakby co służę pomocą.

Opublikowano
  • Autor

oklej będą git wyglądały,jakby co służę pomocą.

:hi: jak ściągnę listwe wzdłuż deski się odezwę- jeszcze uchwyty w drzwiach trzebaby zdjąć i zregenerować ale nawet o ściąganiu boczków nie chcę myśleć :wallbash:
Opublikowano

dzięki :good: muszę listwy chyba okleic bo mnie wku... takie są porysowane :wallbash:

Trzeba paznokcie obcinać to nie będą się rysować :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Powiedz to zonie Marcina :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Powiedz to zonie Marcina :gwizdanie:

eee tam lubię jak mnie drapnie od czasu do czasu :naughty: :naughty:

Bolek jakbyś miał dzisiaj chwilę po drodze do domu stanąłbyś u mnie looknąłbym sobie szybko na tą folie

Opublikowano

ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.