Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dziś to był szybki spot i trochę bolesny :wallbash:

co zepsułeś?
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś to był szybki spot i trochę bolesny :wallbash:

co zepsułeś?

ząb mnie napierd***** i byłem u dentysty ale nici dopiero rano mam wizytę

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki nie będziecie czasem znowu zamiawiać dywaników na lato??

Opublikowano

Chłopaki nie będziecie czasem znowu zamiawiać dywaników na lato??

Znowu Ci mole pogryzły? :polew:

Opublikowano
  • Autor

skąd wiesz :tongue4:

Opublikowano

Cisza tu jak makiem zasiał :gwizdanie: chyba wszyscy się już na świąteczne jajka szykują żeby wcinać :>

Opublikowano

wszystkiego najlepszego na swieta dla wszystkich :>

Opublikowano
  • Autor

Smacznego jajka Chłopaki :good:

Opublikowano

Mokrego śmigusa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kox: :kox:

Opublikowano

Najlepszego i wesołych :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Zdrówka i najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

nie macie gosciennej policji... 10 pkt i 400PLN na wjezdzie na obwodnice w kierunku Radomia... od REAL'a za mna jechali :kwasny:

Opublikowano

Trzeba mieć antenkę i się pytać o drogę bo teraz dokuczają strasznie :thumbdown: no miałeś pecha bo 10 pkt to sporo,to ile na budziku było???

Opublikowano
  • Autor

nie macie gosciennej policji... 10 pkt i 400PLN na wjezdzie na obwodnice w kierunku Radomia... od REAL'a za mna jechali :kwasny:

ale chociaz chłopaki mają gest i punktów nie załowali a i na fundusz sporą sumkę sobie policzyli :sick3:

ps jak byli z niebieskiej VECTRY to koledzy Dudiego :polew:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 06:50_________________________________________________Panowie dajcie namiary na speca który mi felgi zregeneruje? są obdrapane :gwizdanie: :wallbash:

Opublikowano

Fak, pomylilem tematy, mialem napisac w Kieleckich spotach :decayed:

Facet i kobieta w skodzie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Fak, pomylilem tematy, mialem napisac w Kieleckich spotach :decayed:

Facet i kobieta w skodzie :wink4:

ja ostanio na światłą patrzyłem się na w grill skody- jakby koguta miała, kierowca patrzy na mnie a po chwili zatrzymał szalonego golfa 2 :polew:

tylko byłem przekonany że jak jedzie jeden COP to nie może zatrzymać do kontroli a ten zatrzymał :mysli:

Opublikowano

nie macie gosciennej policji... 10 pkt i 400PLN na wjezdzie na obwodnice w kierunku Radomia... od REAL'a za mna jechali :kwasny:

ale chociaz chłopaki mają gest i punktów nie załowali a i na fundusz sporą sumkę sobie policzyli :sick3:

ps jak byli z niebieskiej VECTRY to koledzy Dudiego :polew:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 06:50_________________________________________________Panowie dajcie namiary na speca który mi felgi zregeneruje? są obdrapane :gwizdanie: :wallbash:

Ulica Noskowskiego boczna od Długiej na przeciwko cmentarza.Jest tam wulkanizacja,widać baner z ulicy.Tel. nie mam bo posiałem.[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 09:40_________________________________________________Panowie może jakiś spot dziś?

Opublikowano
  • Autor

ja dzisiaj ogarniam auto u ojca w garażu więc jakby ktoś był w pobliżu zapraszam- a jakby jakiś spot wynikł na szybko dajcie znać na tel- od 14 będę odcięty od WWW

Bolek- spasiba :good:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 09:47_________________________________________________Pikuś ty masz blachy EBE??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.