Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A a4 avant to samochód dla dziadka :kox:

toś se przesrał u paru tysięcy ludzi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

:bry:

a Ty tu czego? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a Ty tu czego?

a co nie można :naughty:

Znowu siedzisz przed kompem i chlasz :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie- nawet łyczka :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

nie- nawet łyczka :tongue4: :tongue4:

toć muszę Cię odwiedzić wtedy nie będziesz taki grzeczny baranek :decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

zapraszam :hi: :hi: obgadamy temat :drunk::evil2:

Bez_tytu_u.jpg

żebyś trafił :wink4:

Opublikowano

A a4 avant to samochód dla dziadka :kox:

toś se przesrał u paru tysięcy ludzi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No ty chyba też :wink4:

Opublikowano

zapraszam :hi: :hi: obgadamy temat :drunk::evil2:

Bez_tytu_u.jpg

żebyś trafił :wink4:

rozpalaj grilla :wink4:

Miał być Ostrowiec a nie Kielce :>

Opublikowano
  • Autor

Miał być Ostrowiec a nie Kielce :>

oj tam oj tam :naughty: [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:31_________________________________________________czy ktoś z Szanownych kolegów planuje się jutro pokazać?? [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 20:48_________________________________________________http://otomoto.pl/bmw-320-cabrio-hardtop-C20336420.html korci mnie żeby obejrzeć
Opublikowano

A a4 avant to samochód dla dziadka :kox:

Dzięki

Dziadki to tylko TDI jeżdżą :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

A a4 avant to samochód dla dziadka :kox:

Dzięki

Dziadki to tylko TDI jeżdżą :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: dobrze Łukasz jedziesz :polew::tongue4::good:
Opublikowano

Dziadki to na paliwie do zapalniczek jeżdżą :tongue4:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 11:18_________________________________________________Będzie ktoś dziś na spocie?

Opublikowano
  • Autor

Dziadki to na paliwie do zapalniczek jeżdżą :tongue4:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 11:18_________________________________________________Będzie ktoś dziś na spocie?

będę ja :-)

nie kłucimy się DZieci- najwazniejsze że Tomek się ogarnąłi przeszedł na ciemną stronę MOCY i kupił AUDI. będziemy dzisiaj oglądać. [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 11:25_________________________________________________

Dziadki to na paliwie do zapalniczek jeżdżą :tongue4:

WARA od GAZU :ranting1: bo Cię wywieziemy i zakopiemy na polu Łukasz :polew: :polew: :polew::wink4: [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 11:26_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-1-8-t-quattro-190-km-moc-fabryczna-sedan-i1783890153.html co Wy na to? a w ramach spotu http://otomoto.pl/bmw-320-cabrio-hardtop-C20336420.html oględziny :gwizdanie:

Opublikowano

Tomciu tak ale oprócz lpg mamy jeszcze Pb wiec podwójna opcja paliwa jest :tongue4: a co do On to się do ciągnika nadaje a nie do osobówki :>, ale kończmy ten temat już. Audi z ogłoszenia widziałem na żywo ,wyposażenie szału nie robi i te listwy są okropne , to tylko motor i Q co ma fajne.

Jak mi się uda to zjawie się na spocie

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188662.0 Nowaczek :wink4:

Łuaksz dzięki za pomoc techniczą a dzięki że mi spryski zepsułeś :gwizdanie: :wallbash: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 12:21_________________________________________________Nowaczek graty potomka- bom chyba wczoraj nie składał :good: :good:

Opublikowano

Łuaksz dzięki za pomoc techniczą a dzięki że mi spryski zepsułeś :gwizdanie: :wallbash:

Ale wizytownik i uchwyt na kubek Ci naprawiłem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Łuaksz dzięki za pomoc techniczą a dzięki że mi spryski zepsułeś :gwizdanie: :wallbash:

Ale wizytownik i uchwyt na kubek Ci naprawiłem :tongue4:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188662.0 Nowaczek :wink4:

Łuaksz dzięki za pomoc techniczą a dzięki że mi spryski zepsułeś :gwizdanie: :wallbash: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 12:21_________________________________________________Nowaczek graty potomka- bom chyba wczoraj nie składał :good: :good:

Ja tez,gratuluje chociaż Łukasz się nie pochwalił.Dopiero wczoraj zdałem se sprawę. :)

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188662.0 Nowaczek :wink4:

Łuaksz dzięki za pomoc techniczą a dzięki że mi spryski zepsułeś :gwizdanie: :wallbash: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 12:21_________________________________________________Nowaczek graty potomka- bom chyba wczoraj nie składał :good: :good:

nom to ten :D

i dzieki dzieki chłopaki....jakoś takoś że czlowiek na spota nie mógł dotrzeć :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.