Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188662.0 Nowaczek :wink4:

Łuaksz dzięki za pomoc techniczą a dzięki że mi spryski zepsułeś :gwizdanie: :wallbash: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 12:21_________________________________________________Nowaczek graty potomka- bom chyba wczoraj nie składał :good: :good:

nom to ten :D

i dzieki dzieki chłopaki....jakoś takoś że czlowiek na spota nie mógł dotrzeć :gwizdanie:

Najlepszego, Panie Kolego! :good:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188662.0 Nowaczek :wink4:

Łuaksz dzięki za pomoc techniczą a dzięki że mi spryski zepsułeś :gwizdanie: :wallbash: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 12:21_________________________________________________Nowaczek graty potomka- bom chyba wczoraj nie składał :good: :good:

nom to ten :D

i dzieki dzieki chłopaki....jakoś takoś że czlowiek na spota nie mógł dotrzeć :gwizdanie:

widać było że nie próżnowałeś :tongue4::wink4:
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188662.0 Nowaczek :wink4:

Łuaksz dzięki za pomoc techniczą a dzięki że mi spryski zepsułeś :gwizdanie: :wallbash: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 12:21_________________________________________________Nowaczek graty potomka- bom chyba wczoraj nie składał :good: :good:

nom to ten :D

i dzieki dzieki chłopaki....jakoś takoś że czlowiek na spota nie mógł dotrzeć :gwizdanie:

widać było że nie próżnowałeś :tongue4::wink4:

no wiesz.... :gwizdanie: działo się :cool1:

A teraz oficjalnie :

Chcieliśmy was wszystkich zaprosić na nasz ślub....8 października godz. 16:00 kościół w Chmielowie [ http://maps.google.pl/maps?q=Chmiel%C3%B3w%C2%A0k%C2%A0ostrowca&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.943773,21.332488&spn=0.01498,0.040812&sll=50.366896,20.338054&sspn=0.015165,0.040812&vpsrc=6&z=15 ]

nowacek007projekt1awers.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Czuję się zaproszony :>

Opublikowano

Się pojawię :)

Opublikowano

Ja również się pojawię :tongue4::wink4:

Opublikowano

Ja również się pojawię :tongue4::wink4:

Ciebie nie wpuszczą, bo Ty awanturny jesteś :polew:

Opublikowano

no trzeba kolegę obtrabić :>

Opublikowano

Ja również się pojawię :tongue4::wink4:

Ciebie nie wpuszczą, bo Ty awanturny jesteś :polew:

haha..pracuję nad sobą :decayed:

Opublikowano

chwile tu nie zagladalem i takie zmiany :> gratulacje nowecek tez sie czuje zaproszony

Opublikowano

no no, a zaczęło się tak niewinnie :gwizdanie: congratulations decision

Opublikowano
  • Autor

Krzysztof nr sprężynmy podaj !!!!!

Opublikowano

Krzysztof nr sprężynmy podaj !!!!!

chyba wyśnie ten numer :polew: skąd niby mam to wiedzieć?? czyżby szpece z serwisu o to prosili

P.S. Znalazłem sprężynke na jednym ze szrotów, cena 5 zł :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Krzysztof nr sprężynmy podaj !!!!!

chyba wyśnie ten numer :polew: skąd niby mam to wiedzieć?? czyżby szpece z serwisu o to prosili

P.S. Znalazłem sprężynke na jednym ze szrotów, cena 5 zł :wallbash:

po vinie wszystkiego szukają :polew: :polew: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Co to za ciche interesy panowie robicie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a takie tam :gwizdanie:

Opublikowano

Ale cisza :gwizdanie:

Opublikowano

A czego się spodziewałeś? :>

Opublikowano

Panowie uzupełnienie do zaproszenia :tongue4:

Będziemy chcieli zrobić jakąś imprezke :gwizdanie: tydzień po weselichu w sobotę (15 październik), z racji tego iż wiadomo chciało by się zaprosić wszystkich znajomych na weselicho, a realia są niestety inne. Tak więc bedziemy świętować w gronie znajomych (czyt. waszym) tydzień po :cool1: :cool1: :cool1: Mamy nadzieje że nie będzie wykrętów :hi:

:> :> :>

Opublikowano

Jak w miejscu spotkania postawisz darmowy dystrybutor to każdy się pojawi :polew:

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.