Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pany a kto się dzisiaj pojawi???? ja umyłem auto tak że na 99% będę :kox:

Opublikowano

To już wiem dla czego pada deszcz :decayed:

ja dziś nie obiecuje bo pozbywam się powoli %%% z organizmu

Opublikowano
  • Autor

To już wiem dla czego pada deszcz :decayed:

a żebyś wiedział :wallbash:

TY PIJAKU :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 12:26_________________________________________________aaaaa i mnie też jednak dzisiaj nie będzie :no:

Opublikowano

To już wiem dla czego pada deszcz :decayed:

a żebyś wiedział :wallbash:

TY PIJAKU :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 12:26_________________________________________________aaaaa i mnie też jednak dzisiaj nie będzie :no:

Da Grasso ostatnio na nas nie zarabia :polew:

Opublikowano

Muszą ponieść kare za słabą obsługę .

Opublikowano

Panowie, ogłoszenie parafialne.

2 października mamy kolejne strzelanie do tarcz z ostrej ammo. Miejsce tam gdzie zwykle, koszt około 50 pln, z czego zaliczka 20 pln. Zapisy do mnie na priva.

Arsenał mniej więcej taki:

Jqbsy.jpg

Opublikowano

ile amunicji przypada do wystrzelania za taką cenę ????

Opublikowano

ile amunicji przypada do wystrzelania za taką cenę ????

Nie powiem Ci dokładnie, ale pewnie w granicach 6 - 10 sztuk na każdy rodzaj broni (ze 3 rodzaje krótkiej, do tego kałach i beryl, może M4. Mossberg już płatny inaczej, bo ammo jest sporo droższe).

Opublikowano

postrzelal by :shocked:

jade w weekend na strzelanie jak mi bedzie za malo to sie odezwe :)

jakby cos to wystawiamy druzyne?

Opublikowano

panowie Bolek dowiedział się o w swoim miejscu pracy o halę :gwizdanie:

czwartek od 17:00 do 19:00 lub 18:00 do 19:00 kto chetny rozruszac się ??????????????????? :cool1: :cool1: :cool1::wink4::tongue4: :>

Opublikowano

to niech może rezerwuje na 18-19 ,ja bym sobie pobiegał za gałą tylko że jeszcze nie teraz ale za jakiś czas jak najbardziej

Opublikowano

to niech może rezerwuje na 18-19 ,ja bym sobie pobiegał za gałą tylko że jeszcze nie teraz ale za jakiś czas jak najbardziej

Popieram Łukasz... 18-19 idealnie... chętny ja + mój brat

Opublikowano

postrzelal by :shocked:

jade w weekend na strzelanie jak mi bedzie za malo to sie odezwe :)

jakby cos to wystawiamy druzyne?

Tym razem strzelanie jest indywidualne, a nie drużynowe, ale zapraszam ;) Chętni niech dadzą znać powiedzmy do środy.

Opublikowano

Kurde nie dało się dziś wyrobić na spota ;(

Grześ kurde nie mogę się zdecydować czy się wybrać na to strzelanie czy nie mam dylemat :mysli:

A powiedz mi od której się zaczyna ta impreza ???

Opublikowano
  • Autor

Kurde nie dało się dziś wyrobić na spota ;(

Grześ kurde nie mogę się zdecydować czy się wybrać na to strzelanie czy nie mam dylemat :mysli:

A powiedz mi od której się zaczyna ta impreza ???

zaraz sie postrzelisz albo kogoś i bedzie po imprezie.

Grzesiu dajcie mu pistolet na kapiszony :wink4:

Opublikowano

Łukasz - o 9.00 rozpoczynamy. Się nie zastanawiaj, tylko przyjeżdżaj - kiedy następnym razem będziesz miał możliwość postrzelania? Poza tym organizatorzy uznali, że wystarczy 10 zł wpisowego za koszt obsługi instruktorskiej, dostępu do broni itd., a reszta płatności zależy od Ciebie: ile naboi wystrzelasz, za tyle zapłacisz :)

Opublikowano

No to mnie przekonałeś wpisz mnie na listę

Opublikowano

jak wygląda temat hali ??? Będzie granko ???

Opublikowano

No to mnie przekonałeś wpisz mnie na listę

Ok.

Ktoś jeszcze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.