Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to obejrzyjcie sobie wykresik mojego klekota

78887ad5b7b64c23m.jpg

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No to obejrzyjcie sobie wykresik mojego klekota

78887ad5b7b64c23m.jpg

Bolek :good: teraz masz czym jechać w końcu :good: :oklaski:
Opublikowano

Bolek ja cię serią objadę :naughty:

W piątek/sob jestem w TOS moze jakaś cola ?

Opublikowano
  • Autor

Bolek ja cię serią objadę :naughty:

TY lepiej kup meskię auto a nie będziesz się ścigał :tongue4::wink4: przejazdem prze CK nie będziesz ?
Opublikowano

Od kiedy CK lezy po drodze z 3M ? Jak drogi "se wybudujeta" to bede tam jeździł

Opublikowano
  • Autor

Od kiedy CK lezy po drodze z 3M ? Jak drogi "se wybudujeta" to bede tam jeździł

wymówki
Opublikowano

Bolek ja cię serią objadę :naughty:

W piątek/sob jestem w TOS moze jakaś cola ?

:polew:

Ja mogę być chętny na colę :naughty:

Opublikowano

Bolek ja cię serią objadę :naughty:

W piątek/sob jestem w TOS moze jakaś cola ?

Ja też się piszę :)

Opublikowano

a wie ktoś co się dzieje z Dudim?? cos się dawno nie odzywał?

reza coś czy już mu się rozpadł ten bolid?

A co Marcinku martwisz sie o mnie :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 20:16_________________________________________________To dzieje sie cos w poniedzialek to chetnie zajade bo jestem bezrobotny.

Opublikowano
  • Autor

a wie ktoś co się dzieje z Dudim?? cos się dawno nie odzywał?

reza coś czy już mu się rozpadł ten bolid?

A co Marcinku martwisz sie o mnie :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 20:16_________________________________________________To dzieje sie cos w poniedzialek to chetnie zajade bo jestem bezrobotny.

no martwię - w końcu podstawowy rezacz jesteś u nas
Opublikowano

Ja się postaram zameldować w poniedziałek :gwizdanie:

Opublikowano

Też powinienem być :wink4:

Opublikowano
  • Autor

też będę

Opublikowano

Zmienilo sie cos czy po staremu 19 DaGrasso bo jestemnie w temacie na razie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

nic się nie zmieniło- chyba :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

nic się nie zmieniło- chyba :gwizdanie: :kox:

Marcin tez nie jest w temacie :thumbdown:

Nic się nie zmieniło,ja powinienem być

Opublikowano
  • Autor

nic się nie zmieniło- chyba :gwizdanie: :kox:

Marcin tez nie jest w temacie :thumbdown:

a cholera was wie :tongue4::wink4: [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 11:07_________________________________________________Panowie dzięki że podjechaliście :notworthy::hi::good:

Łukasz :banan3:

Opublikowano

Dzięki chłopaki za spota sobotniego.

Cajun ty to jestes jakiś wizjoner pytając mnie o to ile punktów karnych mam czy co... miałem do niedawna zero ale we Włocławku dostałem pstryk po oczach miałem jakies 67-69km/h po północy wiec k**wa na ile tam foto był ustawiony na 40km/h ?

Opublikowano

Ustawiony był na 65km/h :gwizdanie:

Opublikowano

Dzięki chłopaki za spota sobotniego.

Cajun ty to jestes jakiś wizjoner pytając mnie o to ile punktów karnych mam czy co... miałem do niedawna zero ale we Włocławku dostałem pstryk po oczach miałem jakies 67-69km/h po północy wiec ku*** na ile tam foto był ustawiony na 40km/h ?

Może jakieś ograniczenie, pięćdziesiątka czy coś? Albo miałeś 71, a było na 70. Zobaczysz, jak zdjęcie przyjdzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.