Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Słabo ciągnie powyżej 3 tys obr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich

wiem ze podobnych tematów było wiele, jednakże kazdy przypadek jest inny, wiec opisze co dzieje sie z moim autkiem,

Dzis jade sobie normalnie, zabieram sie do wyprzedzania i czyje ze autko nie jedzie jak powinno, zwolnilem potem jeszcze raz, na trojce przyspiesza ale powyzej 3,5 tys obr coraz slabiej, jak wrzucilem 4ke i gaz do dechy obrotomierz nie minal 3.5 tys, wyrzycilem na luz silnik chodzi normalnie, po chili jeszcze raz proba i to samo chwilke przyspiesza potem slabnie.

jak dojechalem do domu na postoju pedal w podloge a tu zonk, silnik nie mija 3.2tys obr :wallbash:

jak zgasilem i odpalilem od nowa to troche lepiej sie krecil ale nie tak jak powinien???

stad moje pytania??? niemam jeszcze VAGa, wiec logowanie odpada, moze to przeplywka lub zaworek n75, dodam ze przeplywke mam jeszzce oryginalna z 2000 roku, moze to czas na nia????

dzieki za info, pozdrawiam

Opublikowano

To jak logowanie odpada to może wróżka pomoże ci rozwiązać problem??? A może pompa VP44 się kończy???

Opublikowano

stawiam na przepływomierz :cool1:

Opublikowano

również stawiam na przepływomierz

Opublikowano
  • Autor

To jak logowanie odpada to może wróżka pomoże ci rozwiązać problem??? A może pompa VP44 się kończy???

nie wierze we wróżki :gwizdanie:

a tak na poważnie dziś jezdzi troche lepiej i ciagnie normalnie , tylko słabiej niz zwykle.

jak tylko bede miał mozliwośc logów zrobic to je zrobie,.

pozdro

Opublikowano

jak masz przepływke z 2000r to nie ma prawa już chodzić, daj se spokój z logami wrzucaj nową przepływke i bedziesz śmigał jak ta lala,

ja jezdziłem jak głupi po mechaniorach, na diagnostyke wydałem kupe kasy, już mi chcieli turbo wymieniać, też mi nie szedł pow 3tys obr. - nowa przepływka i 10 min roboty po chmurką rozwiązały problem

Jeżeli to nic nie da to dopiero diagnozuj auto

Opublikowano

jak masz przepływke z 2000r to nie ma prawa już chodzić, daj se spokój z logami wrzucaj nową przepływke i bedziesz śmigał jak ta lala,

ja jezdziłem jak głupi po mechaniorach, na diagnostyke wydałem kupe kasy, już mi chcieli turbo wymieniać, też mi nie szedł pow 3tys obr. - nowa przepływka i 10 min roboty po chmurką rozwiązały problem

Jeżeli to nic nie da to dopiero diagnozuj auto

no pewnie lepiej wydac w ciemno 400zl niz podjechac na spot zeby chlopai obadali :good:
Opublikowano

bish - kopt każdy przypadek braku mocy może mieć inne przyczyny więc nie podpowiadaj mu odrazu zakupu nowej przepływki

ewentualnie podmiankę z kimś w celu sprawdzenia czy to jej wina skoro nie ma VAGA

jeżeli nie masz VAGA to tak jak napisał Piotrek98igo - podjedź na spot do chłopaków

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.