Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pęknięta szyba


Kazik123

Rekomendowane odpowiedzi

Od czego pękła szyba przednia, auto trzymałem w garażu po dwóch dniach zobaczyłem rysę prawie że na środku.

Teraz mnie interesuje od czego, czekam na pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wczesniej był ślad ( nie widoczny) od kamienia a teraz zrobiła sie rysa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wczesniej był ślad ( nie widoczny) od kamienia a teraz zrobiła sie rysa :gwizdanie:

i mnie sie tak wydaje-mi pekla w samym rogu,jak padal deszcz,potem z dnia na dzien-coraz wiekszy pajak sie robil-musialo byc jakies pekniecie i podczas jazdy sie powiekszylo-chyba,ze cos spadlo ci na szybe-jesli to sie stalo przez noc-to troche dziwne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wczesniej był ślad ( nie widoczny) od kamienia a teraz zrobiła sie rysa :gwizdanie:

Kamyk, też tak miałem. Malutka wgniotka i rysa, która niestety się powiększała.

Spójrz czy nie ma wgniotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że w aucie miałem wszystkie szyby ori,a mam kumpla który jaki widzi przednią szybe z innego rocznika to tak daje w kość że auto "po dzwonie" już słysze jego teksty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że w aucie miałem wszystkie szyby ori,a mam kumpla który jaki widzi przednią szybe z innego rocznika to tak daje w kość że auto "po dzwonie" już słysze jego teksty

zmień kumpli i wszystko :good:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 20:51_________________________________________________i szybę oczywiście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie przed wymianą. Żeby w przyszłości nadgorliwy kupujący nie rzucał tekstami, jak Twój kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także u siebie miałem szybkę do wymiany a to wszystko przed jazdę za ciężarówką ze żwirem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odkopię trochę temat. Wczoraj przy mijaniu się strzelił mi ktoś kamykiem po szybie i już idzie pająk, na razie jest nie duży ale już jest :kwasny: Szyba do wymiany. Mam pytanie, bo słyszałem że można zrobić w ten sposób że, upolować sobie ciężarówkę wiozącą żwir, gruz czy coś w tym stylu nie przykryty plandeką i jechać za nią po czym zajechać jej drogę i powiedzieć że coś spadło mu z samochodu i uderzyło mi w szybę a on powinien mieć swój materiał zabezpieczony plandeka a nie ma. i pociągnąć na szybę od kolesia a jak nie to wezwać policję i niech ona nakłada na niego karę a mi nowa szyba z jego oc dobrze mówię? czy mi zarzucą że jechałem za blisko niego czy coś? jak to się ma prawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odkopię trochę temat. Wczoraj przy mijaniu się strzelił mi ktoś kamykiem po szybie i już idzie pająk, na razie jest nie duży ale już jest :kwasny: Szyba do wymiany. Mam pytanie, bo słyszałem że można zrobić w ten sposób że, upolować sobie ciężarówkę wiozącą żwir, gruz czy coś w tym stylu nie przykryty plandeką i jechać za nią po czym zajechać jej drogę i powiedzieć że coś spadło mu z samochodu i uderzyło mi w szybę a on powinien mieć swój materiał zabezpieczony plandeka a nie ma. i pociągnąć na szybę od kolesia a jak nie to wezwać policję i niech ona nakłada na niego karę a mi nowa szyba z jego oc dobrze mówię? czy mi zarzucą że jechałem za blisko niego czy coś? jak to się ma prawnie?

Nie stać Cię na szybę za 300zł?? Może te pieniądze, co zechcesz w ten sposób wyłudzić od kierowcy ciężarówki, będą mu brakować na lekarstwa dla jego chorego dziecka? Przemyśl to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię tu że chcę to zrobic tylko pytam czy dobrze słyszałem, po 2 jezeli tak to materiał powinien być chyba zabezpieczony, po 3 -300zł? nie znajdziesz u nas takiego taniego zakładu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał sypki powienien być zabezpieczony plandeką. Będzie ciężko spotkać kogoś bez niej. Ispekcja Transportu Drogowego srogo kara firmy trnasportowe za taki przewóz. Dwa lata temu w Siedlcach płaciłem za szybę + wymiana 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób sobie jaj. Wymień szybę , max 4 stówki.

Polska mentalność, gdzie tylko można kombinacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...