Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Problem z logowaniem basic settings

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem czy to normalne ale logowałem passata kumpla 2.0 tdi 2005 (c3)

i nie da rady wprowadzić bs tzn. nie zwiększa obrotów i nie rusza turbiną lub egr :shocked: vag-com 704 (u mnie w a4 bez problemowo )

czy to znaczy że w tym aucie się nie loguje grupy 003,011 w bs. ?

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 21:30_________________________________________________ponawiam proźbę- jak logować basic settings np. a4 b7

czy wam ta funkcja działa w autach (na can)??

Opublikowano

Witam, u mnie był taki sam problem jak kolega wilk11 próbował zrobić logi

pozdro[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 14:07_________________________________________________Nikt nie wie, czy nie ma nic za free???

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja dzis mialem to samo;/ w czym moze byc problem? cos zle robie?

Opublikowano

u siebie mam to samo :kwasny: Może magicy vaga mają jakieś pomysły dlaczego?

dodam że vag-com 3.11 i interfejs Viakena na usb

Opublikowano

A w tym roczniku nie jest już potrzebny inny kabel np. CAN-BUS , HEX-CAN :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

próbowałem również u ojca, również w b5 tylko '96 i to samo, ecu nie zwiększa obrotów... :wallbash:

dokładnie ten interfejs: http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=246

może vag jakiś nie taki?

Opublikowano

Trzeba było trochę dołożyć i nie kupować tego Chińskiego. Ja kupiłem ten http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103 i śmiga jak ta lala :naughty:

A po drugie masz pełną wersję VAGa ???

Opublikowano

wiesz, sam interfejs jest chyba ok, łączy się ze wszystkim, przeprowadza adaptację itd

pokombinuję jeszcze z samym vag-comem, może 4.09 coś da :wink4:

Opublikowano

ja mam mam ten sam kabek i mam to samo co michal_s87 ecu przy sprawdzaniu egr nie zwiększa obrotow w basic;/ ciekawe co to moze byc... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja nie mogłem zaadoptować przepustnicy VAGiem 311.2, załatwiłem sobie VAGa 409 i bez problemu poszła adaptacja.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Mam podobny problem jak autor posta.

Uzywam 311.2 activated. W passacie z 2002 roku (130km TDI) u kolegi wszystko jest w porządku.

U mnie (audi a4 116km tdi 2004) vag zachowuje się jakby pracował na programie nieaktywowanym, czyli nie chodzi BS, grupa 000 itd.

Ktoś potrafi to logicznie wytłumaczyć ?!

Opublikowano

Witam.

Mam podobny problem jak autor posta.

Uzywam 311.2 activated. W passacie z 2002 roku (130km TDI) u kolegi wszystko jest w porządku.

U mnie (audi a4 116km tdi 2004) vag zachowuje się jakby pracował na programie nieaktywowanym, czyli nie chodzi BS, grupa 000 itd.

Ktoś potrafi to logicznie wytłumaczyć ?!

Sprawdź w [About] License Status czy jest Fully Registered/Activated

Opublikowano

Program jest Fully Registered, mimo to zachowuje sie jakby nie był. Co jest dziwniejsze, jak biorę ten sam zestaw (laptop i vag) do Passata (130kM TDI) to zachowuje się normalnie. Ktoś się kiedyś z czymś takim spotkał czy tylko ja mam taki "fenomen" ?!

2316db227ee6dacamed.jpg

Przy próbie wejścia w grupę 000 pokazuje się taki obrazek (zrzut na wyłączonym silniku - na włączonym jest identyczny), grupa BS jest nieaktywna.

79c32a05a2d0da15med.jpg

Opublikowano

Spróbuj z innym programem. Jaki masz kabel ma dwie linie k tj. KKL ? Poza tym nie potrzebujesz już np.VAG K + CAN COMMANDERA ?

Opublikowano

sterownik w B6 z BKE pod maska nie obsluguje 000 BS [bo po co ? ]

Opublikowano

Witam.

Niechcę zakładać nowego wątku z zapytaniem więc mam nadzieję że nie zaśmiecę istniejącego wątku. :(

No więc mam do zdiagnozowania kolegi VW Tourana z 2004 z silnikiem 1.9 TDI oznaczenie AVQ.

I moje pytania brzmią następująco :

1. Dlaczego nie można zalogować się do grupy 000 w module silnika?? Wogóle jest nie dostępna ta grupa na VAG-u.czy sie nie da zalogować??

2. Czy w tym silniku logujemy grupy 003 jak i 011 na Basic Settings? Bo u mnie nie jest aktywny ten przycisk w tych grupach chcąc sprawdzić EGR i turbo.

Dodam żę posiadam HEX-CAN USB i VAG 704.1

W Audi A4 1.9 TDI AVF robię pełną diagnostykę bez żadnych problemów nie to co w VW Touran :(

Prosze o odpowiedź w tej sprawie.

Pozdrawiam.

Opublikowano
sterownik w B6 z BKE pod maska nie obsluguje 000 BS [bo po co ? ]

Napisz spanky co miałeś na myśli pisząc [bo po co ?]

Sugerujesz że u mnie jest już CAN czy że nie jest to mi do niczego potrzebne bo .... ?!

Mimo wszystko chciałbym się dowiedzieć "czy i jak" wejść w BS. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.