Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Tryb awaryjny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wyżej. Czy powyżej 4100rpm załącza sie tryb awaryjny?

Dziś dałem ostro i wydaje mi się, że gdzieś ok. 4200rpm silnik przeszedł w tryb awaryjny na 3 biegu - czyli stracił moc. Silnik wchodził na obroty ale bardzo powoli, przy 2000rpm nic się nie dziło, nie ciągną jak zawsze. Zgasiłem silnik, odpaliłem i oki. Co wy na to? Z silnikiem jest raczej wszytko ok - mało pali, dobrze przyspiesza, nic nie przytyka.

Opublikowano

ja swój nawet do 4.5 tyś kręce i nic sę nie dzieje, moze jakiś problem, pod vag'a i sprawdzić błędy

Opublikowano
ja swój nawet do 4.5 tyś kręce i nic sę nie dzieje

U mnie też jest OK do 4500

Opublikowano

MARTiiii, na 99% masz problem z zapieczonymi kierownicami spalin w turbinie. Trzeba je rozruszać i przedmuchać (przejechac sie nie załując obrotów). Jak nie pomoże to sprawdzić zawór N75 ewentualnie stan przewodów podciśnienia z niego wychodzących.

Opublikowano

odciecie w TDI jest gdzies w granicach 4900 rpm .... prawdopodobnie problem jak koledzy napisali wyzej .....

Vag prawde Ci powie .... :twisted:

P.S powycej 4000 rpm i tak sie juz w 1.9 nic nie dzieje ... ;-)

Opublikowano
P.S powycej 4000 rpm i tak sie juz w 1.9 nic nie dzieje ...

Jak to nic sie nie dzieje. Spada na łeb momentno i moc. :mrgreen:

Opublikowano
P.S powycej 4000 rpm i tak sie juz w 1.9 nic nie dzieje ...

Jak to nic sie nie dzieje. Spada na łep momentno i moc. :mrgreen:

u mnie przy 3800 obr mam 180km/h :mrgreen:

Opublikowano
P.S powycej 4000 rpm i tak sie juz w 1.9 nic nie dzieje ...

Jak to nic sie nie dzieje. Spada na łep momentno i moc. :mrgreen:

u mnie przy 3800 obr mam 180km/h :mrgreen:

nie masz sie czym chwalic ...... :twisted:

Opublikowano

to nie chwalenie sie tylko przykład :razz:

Opublikowano

ale na ostatnim biegu... i masz jeszcze 200rmp do spadku mocy ?? bo w takim razie gdzies 195kmh maksimum pojdzie a nie chce mi sie w to wierzyc :shock:

Opublikowano

200 juz jechalem wiec idzie :cool:

Opublikowano

nie no juz myslalem ze 1.6 osiaga wieksze predkosci ;) bylem ciekaw bo tylko raz dieslem jechalem (octavia) i zdawalo mi sie ze powinna dojsc do 210kmh a tu przy takich obrotach 180kmh to pomyslalem ze juz niewiele dalej pojdzie :D

Opublikowano
ale na ostatnim biegu... i masz jeszcze 200rmp do spadku mocy ?? bo w takim razie gdzies 195kmh maksimum pojdzie a nie chce mi sie w to wierzyc :shock:

pora uwierzyc w możliwosci TDI .... :twisted:

Opublikowano
ale na ostatnim biegu... i masz jeszcze 200rmp do spadku mocy ?? bo w takim razie gdzies 195kmh maksimum pojdzie a nie chce mi sie w to wierzyc :shock:

pora uwierzyc w możliwosci TDI .... :twisted:

TDI power ist the best :razz:

Opublikowano
TDI power ist the best :razz:

AJM 210 leci...bez jakiegos strasznego wysilku...215 to juz po bardzo dlugiej chwili...oj 6 brkuje bardzo

Opublikowano
TDI power ist the best :razz:

AJM 210 leci...bez jakiegos strasznego wysilku...215 to juz po bardzo dlugiej chwili...oj 6 brkuje bardzo

jednak 5KM to robi wielka różnice :razz:

Opublikowano
jednak 5KM to robi wielka różnice

To jak Murzyn wytnie kata to ze 220 poleci bez wiekszych problemow. :lol:

Opublikowano
jednak 5KM to robi wielka różnice

To jak Murzyn wytnie kata to ze 220 poleci bez wiekszych problemow. :lol:

całkiem możliwe ale z lekkiej górki :lol:

Opublikowano
To jak Murzyn wytnie kata to ze 220 poleci bez wiekszych problemow. :lol:

chyba nie, bo obroto juz brakuje

a wogole staram sie nie jezdzic powyzej 190-200 bo sie wir w baku robi

Opublikowano
a wogole staram sie nie jezdzic powyzej 190-200 bo sie wir w baku robi

Takie male OT

No to ladnie cisniesz maszynke. :shock: Ja rzadko przekraczam 150. Norma to do 140. :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.