Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak łaczności z komputerem


maro0806

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam a4 1996r 1.9 tdi AFN z manetka od tempo. która jest nieaktywna,próbowałem to uruchomić przez VAG ale wyskoczył bład 1044 błąd kodowania sterownika wiec zrobilem tak.zalogowałem sie w sekcji silnk kodem 16167 i w przekodowanie wpisałem 00001 i chyba w ten sposób ''wyłączyłem'' sterownik silnika bo od tego momentu nie moge uruchomić auta a VAGnie łączy się z sterownikiem silnika, ;( nie mam żadnego pomysłu jak to odkręcić,odłączałem aku i sam komputer i nic,ma ktoś jakiś pomysł?za skuteczną podpowiedz stawiam piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempomat aktywujemy kodem 11463 który wpisujemy w:

- w "01-engine" --> potem "11-login" i w okienku wpisujemy kod 11463

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też zrobiłem i wyskoczył bład kodowania hm mam go na chipie do ok 140km i chciałem to cownąć i wpisałem tak jak wyżej i wtedy sie sypnął[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 22:30_________________________________________________sprawa rozwiązana,niemiecki tuner wstawił taki chip że przy wszelkiej ingerencji blokowało sterownik do tego jego program zajechał mi turbine...ale pomógła mi firma Tune Up z gdańska która sprawe z sterownikiem załatwiła w pare chwil-niemcy niech się lepiej chowaja,do tego wymiana na dmóchawke-hybryde a niedługo program do niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...