Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

a ty co piter?

zazdrościsz siemianowi takiej starej? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze humor dopisuje na wątku tylko Godzic jakoś zamilkł :decayed:

:mysli: właśnie a co się z nim dzieje

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze humor dopisuje na wątku tylko Godzic jakoś zamilkł :decayed:

:mysli: właśnie a co się z nim dzieje

pewnie w plenerze z aparatem szuka zimy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to takie smieszne bo na swiecie ja znajdzie z aparatem moze mial wyjazd ale i tak nie wiem co was tak cieszy ten godzic[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 14:45_________________________________________________a wogole to -----------> sorki zapomnialem sie przywitac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to takie smieszne bo na swiecie ja znajdzie z aparatem moze mial wyjazd ale i tak nie wiem co was tak cieszy ten godzic[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 14:45_________________________________________________a wogole to -----------> sorki zapomnialem sie przywitac :hi:

A Ty co go tak bronisz?

To że się posuwacie to chyba nie powód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, tylko nie wiem czemu na lewo od niej wkleili starą hammera :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:36_________________________________________________

oj siemian siemina Tobie przydał by się kropek na miesiąc :mysli: :gwizdanie: :polew:

Jestem Siemian a nie Siemina...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:37_________________________________________________

:hi: all

siemian masz fajną dziewczynę - graty :polew:

Ty masz fajnego faceta. Też się załapał po lewej u dołu... :polew::decayed:

ta na prawo to moja była ale się rozstaliśmy bo za brzydka była.

Możesz ją mieć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, tylko nie wiem czemu na lewo od niej wkleili starą hammera :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:36_________________________________________________

oj siemian siemina Tobie przydał by się kropek na miesiąc :mysli: :gwizdanie: :polew:

Jestem Siemian a nie Siemina...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:37_________________________________________________

:hi: all

siemian masz fajną dziewczynę - graty :polew:

Ty masz fajnego faceta. Też się załapał po lewej u dołu... :polew::decayed:

ta na prawo to moja była ale się rozstaliśmy bo za brzydka była.

Możesz ją mieć :polew:

mów Twoją cene :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian ty posuń dawida i będziecie pogodzeni bo widzę ze jakieś seksualne napięcie między wami powstaje :bicz: :bicz3: :sexinbed:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 15:12_________________________________________________

mów Twoją cene

masz ją gratis- znaj serce Pana :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co siemian to tylko uprawia seks na obcego siada sobie na rece a pozniej jak mu scierpnie wali konia[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 15:16_________________________________________________a bronic go nie bronie tylko uwazam ze nie zasluzyl na to a jezeli za takie zeczy jest taka kara to ty siemian juz dawno powienines miec konto usuniete bo caly czasz pierd...isz nie od rzeczy i na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzic jak obserwujesz to weź tą złączkę na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co siemian to tylko uprawia seks na obcego siada sobie na rece a pozniej jak mu scierpnie wali konia[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 15:16_________________________________________________a bronic go nie bronie tylko uwazam ze nie zasluzyl na to a jezeli za takie zeczy jest taka kara to ty siemian juz dawno powienines miec konto usuniete bo caly czasz pierd...isz nie od rzeczy i na temat

Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie...

Widze że sobie radzisz w sprawach trzepania...

A ja uważam że Godzic zasłużenie został uciszony, może jakbym go lubił to byłbym innego zdania...

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 15:33_________________________________________________godzic pewnie ma juz status honorowego moderatora na EU. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzic jest cierpliwy,że kamień na miękko by ugotował i potrafi się już powstrzymać od komenatrzy: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...