Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym opierdole Cię jutro,bo talent to Ty może i masz,ale ku***a jak jedziesz to ludzi nie poznajesz.Zastanawiam się czy wogóle cokolwiek zza tej fajery widzisz,bo jak się mijaliśmy to tylko "loczki" widziałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

hehe kiedy i gdzie? .. bo i siemiana tez nie zauwazam, godzica tez nie widzialem :D ...

ale slawka tak i dominika tez zauwazam :) ciekawe dlaczego ? :D wsumie siemiana tez powinienem ale jakos sie nie udaje ... pewnie to przez ta demoniczna szybkosc :polew: :polew:

Jutro Ci powiem,ale nie uwierzysz,bo dosłownie na wyciągnięcie ręki :wallbash::kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 18:46_________________________________________________

siema, widze ze tu ekipa z bielska grasuje, wiec pozwole sobie zadać pytanie.:

jestem zainteresowany jedną a4 b6 2.5tdi quattro manual. 2001rok(obecnie nie posiadam audi).jeśli stan techniczny bedzie zadawalający to na stówe ją biore, i tu moje pytanie. gdzie w bielsku najrzetelniej sprawdzić samochód przed zakupem, moze któryś z was sie tym zajmuje, chodzi mi o osobe która zna auto i wie na co popatrzeć, od razu walić do ASO na przegląd ? czy są jakieś ciekawsze alternatywy.

dzieki za odp

pozdro

Mamy też dobrą miejscówkę do sprawdzenia i nawet "spoko mechaniora" więcej nie powiem bo urośnie jeszcze pod same chmury :wink4::notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Mamy też dobrą miejscówkę do sprawdzenia i nawet "spoko mechaniora" więcej nie powiem bo urośnie jeszcze pod same chmury

słuszna uwaga :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a4-2-5-tdi-4x4-C10790675.html

samochod dość długo wyświetlał sie na aukcjach, ale skontaktowałem sie z byłym właścicielem ktory posiadał je pół roku poczym oddał w rozliczeniu. potwierdził ze oprucz zximmerblokow wysuszonych nic sie z nią nie działo. teraz gość twierdzi ze wszystko jest naprawione, oglądałem je 2 miesiace temu, jeździłem było wszystko ok. teraz cena spadła i to mnie sprowokowało do kupna. mam nadzieje ze nikt mnie nie uprzedzi z forumowiczów, heh

oponki do wymiany chyba brak zimówek, bieda w środku z dodatkowych luxusów ale chyba bede sie montował w jakieś dodatki.[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 18:51_________________________________________________a i wmiare nowe tarcze chyba wiekrze z klockami plus zrobiony rozrzad niedawno, ale nie wiem czy w to wierzyć sie opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :) lekki zbieg okolicznosci ogladalem go z komplem ostatnio .. i nawet gryfi sprawdzal nam historie tego autka ... autko ma ok 290 przejechane a nie 200 jak jest na liczniku ale po wymianie walkow i rozrzadu z tego co w historii pisalo :) .. ogolnie maska do malowania bo za***iście odpryskow jest i zamalowane sa lakierem nie pod kolor :D hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli gasić podjar ?[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 19:01_________________________________________________a oglądałeś samochod moze z maxbmx ?

to by wyjaśniało zbieg okoliczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę... Z wiadomym przebiegiem i tylko odpryskami na masce. Ja bym się konkretniej przyjrzał... :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 tys :gwizdanie: Tanioo... [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 19:13_________________________________________________To jaka jest ta cena?? Nie ma okazji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde niewiem czy w tej cenie warto patrzeć wogóle na przebieg. kiedyś oglądałem 2.5 280tyś przebiegu i ogólnie ze wszystkich jakie idziałem odkąd szukam to ona była najlepsza. pytanie do piter. czy mozesz cos wiecej powiedzieć o oględzinach / jakieś własne uwagi

sam nie wiem :confused4:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 19:17_________________________________________________25, nie wiem czy okazja czy nie . w moim zasięgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde niewiem czy w tej cenie warto patrzeć wogóle na przebieg. kiedyś oglądałem 2.5 280tyś przebiegu i ogólnie ze wszystkich jakie idziałem odkąd szukam to ona była najlepsza. pytanie do piter. czy mozesz cos wiecej powiedzieć o oględzinach / jakieś własne uwagi

sam nie wiem :confused4:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 19:17_________________________________________________25, nie wiem czy okazja czy nie . w moim zasięgu

jeżeli auto nie bite a silnik po vagowaniu bedzie ok to można brać myslę :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli gasić podjar ?[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 19:01_________________________________________________a oglądałeś samochod moze z maxbmx ?

to by wyjaśniało zbieg okoliczności

ta z maxem ogladalem ...

ogolnie ja bym autko wzial ... sprawdzic go dokladniej i brac .... i jest co dokladac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie bym się nawet nie zastanawiał, jeśli nie była bita. Do tego quattro. Ma bi-xenony, ciekawe czy oryginalnie były, bo zderzak z S4 jest włożony. Pisze, że tempomat jest, a manetki brak, więc coś nie do końca się sprzedający orientuje. W tym roczniku już były lepsze te V6-tki, co nie znaczy, że ten nie może być nie zajechany, ale trochę więcej będzie można powiedzieć po podpięciu VAG-a.

Do obejrzenia przez mechanika. Vaga mogę zapiąć i się zobaczy co z silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga nie podpinalismy bo nie mialem przy sobie .. ale szybko i sprawnie mozna to zrobic ...

reszta autka .. fajne fele .. parktronic .. ogolnie lekko zaniedbany .. mala dziura w podsufitce :) ale ja to juz przechodzilem .. da sie zrobic ..

co tam reszta .. silnik chodzi jak moj czyli ku.rwa dobrze (jakby siemian cos chcial napisac) ... maxowi juz mowilem zeby bral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde niewiem czy w tej cenie warto patrzeć wogóle na przebieg. kiedyś oglądałem 2.5 280tyś przebiegu i ogólnie ze wszystkich jakie idziałem odkąd szukam to ona była najlepsza. pytanie do piter. czy mozesz cos wiecej powiedzieć o oględzinach / jakieś własne uwagi

sam nie wiem :confused4:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 19:17_________________________________________________25, nie wiem czy okazja czy nie . w moim zasięgu

jeżeli auto nie bite a silnik po vagowaniu bedzie ok to można brać myslę :wink4:

Po lampach widać,że bixenon nawet.c**j z maską wszyscy mamy odpryski i do malowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawek to jest bixenon ? po czym to widac ? [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 19:35_________________________________________________a dokladniej? :)

widac widać :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawek to jest bixenon ? po czym to widac ? [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 19:35_________________________________________________a dokladniej? :)

Po czarnych wkładach lamp :cool1: Ty k**wa "Sławku" :wink4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lusterka? to są orginalne z nowszej wersji? czy ki ch. ?

ogólnie ktoś tam coś próbował upgrejdować widać, nawet po tarczach cham. ciekawe czy mi tam 16stki koła zimowe wejdą, tarcze są wieksze? widać na oko ? ja sie nie znam wiec pytam. <nie śmiać sie> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...