Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i rozje..ałem tą pumę :wallbash: a właściwie mi ją rozjebali :kwasny:

To co Ona miała setke na wstecznym? :mysli:

  • Odpowiedzi 39,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To co Ona miała setke na wstecznym?

nie ale starczyło na lampę zderzak spoiler i maskę
Opublikowano

Sie w ASO robi to sie jeszcze na tym zarobi :>[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 19:46_________________________________________________Nie no ale tak powaznie to zawsze lipa jak sie cos z naszymi autkami dzieje ;(

Opublikowano

Sie w ASO robi to sie jeszcze na tym zarobi :>[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 19:46_________________________________________________Nie no ale tak powaznie to zawsze lipa jak sie cos z naszymi autkami dzieje ;(

zdaje się ze gryfi ma pożyczona furę ;(

Opublikowano

GRYFI moje wyrazy współczucia :confused4:

Pany jakie polecacie świeczki, bo Vag wywalił mi dziś taki błąd "005659 - Świeca żarowa cylindra 2 (Q11): przerwa" i chyba mam świeczki do wymiany :gwizdanie:

Opublikowano

Pany jakie polecacie świeczki, bo Vag wywalił mi dziś taki błąd "005659 - Świeca żarowa cylindra 2 (Q11): przerwa" i chyba mam świeczki do wymiany :gwizdanie:

Mi wkręcili NGK przy wymianie i nie mogę złego słowa powiedzieć. Choć wiele osób na forum mówi, że BERU lepsze.

Opublikowano

Pany jakie polecacie świeczki, bo Vag wywalił mi dziś taki błąd "005659 - Świeca żarowa cylindra 2 (Q11): przerwa" i chyba mam świeczki do wymiany :gwizdanie:

Mi wkręcili NGK przy wymianie i nie mogę złego słowa powiedzieć. Choć wiele osób na forum mówi, że BERU lepsze.

Dzięki :wink4:

Opublikowano

GRYFI moje wyrazy współczucia :confused4:

dzięki hammer.

fura była pożyczona a co gorsza miała być sprzedana :angry:

głupie babsko...

Opublikowano

GRYFI moje wyrazy współczucia :confused4:

dzięki hammer.

fura była pożyczona a co gorsza miała być sprzedana :angry:

głupie babsko...

no ale idzie z OC tej baby? wiec naprawia na nowych częściach mam nadzieje?

Opublikowano

Pany jakie polecacie świeczki, bo Vag wywalił mi dziś taki błąd "005659 - Świeca żarowa cylindra 2 (Q11): przerwa" i chyba mam świeczki do wymiany :gwizdanie:

Mi wkręcili NGK przy wymianie i nie mogę złego słowa powiedzieć. Choć wiele osób na forum mówi, że BERU lepsze.

u mnie oryginały za jakieś 250-300 pln[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 21:07_________________________________________________

GRYFI moje wyrazy współczucia :confused4:

dzięki hammer.

fura była pożyczona a co gorsza miała być sprzedana :angry:

głupie babsko...

no ale idzie z OC tej baby? wiec naprawia na nowych częściach mam nadzieje?

tak ale to potrwa pewnie do połowy stycznia.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 21:09_________________________________________________ale piękne kółeczka dziś kręciłem pod decathlonem moją wyremontowaną furką. :naughty:
Opublikowano

o to już masz swoja tyle dobrze i jak lepiej sie sprawuje czuć coś po tych zmianach ?

Opublikowano

ale piękne kółeczka dziś kręciłem pod decathlonem moją wyremontowaną furką. :naughty:

:polew: :polew: :polew: Wstydził byś się !!! Temu autu nie trzeba śniegu do kręcenia kółeczek... :chytry: :chytry: :chytry:

Opublikowano

ale na śniegu się nie niszczy

Opublikowano

cipka :kox:

Opublikowano

cipka :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

cipka :kox:

sam jesteś cipka- ja zwyczajnie dbam o furaka.

jak bym był cipka to bym zcykorzył i kupił 1.8t zamiast v8-ki :polew:

Opublikowano

cipka :kox:

sam jesteś cipka- ja zwyczajnie dbam o furaka.

jak bym był cipka to bym zcykorzył i kupił 1.8t zamiast v8-ki :polew:

Z drugiej strony po co mocniejsze jak potem szkoda, albo jak wykorzystujesz 40% ?

Opublikowano

na drogę a nie do kręcenia bąków

Opublikowano

1260774306_by_Blaisemce_500.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam tak co poniedziałek :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.