Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie na 4 piętrze było rano - 19 .Fura rano do strzału.

Wczoraj troszkę pojeżdziłem po S1 (50 km) dla podładowania akumulatora i postała na wolnych obrotach bez obciążenia około godziny to sia doładował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A ja chyba muszę zajrzeć pod dekla zaworowe. Coś mi cyka delikatnie jak odpalę go zimnego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ktoś wie czy u mnie są świece żarowe dogrzewające płyn chłodzący?

Wojtek, mówiłeś, że silnik powinien uciągnąć nagrzewnicę na wolnych obrotach i powinien trzymać 90 po rozgrzaniu.

U mnie każdy postój - przejazd kolejowy etc. to spadek temperatury, nagrzewnica zabiera więcej ciepła niż silnik wytwarza na niskich obrotach. Przedwczoraj po 10 minutowym postoju na przejeździe temperatura wyglądała jak na zdjęciu niżej, jak dojechałem było 90.

zdj2.jpg

wnętrze nagrzane i klimatronic chodził tak:

zdj1g.jpg

Dlatego pomyślałem o tych świecach, bo w instrukcji obsługi do auta wyczytałem, że takowe są

Ku*wa u nas w robocie 10*C ;( Piec wysiadł :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ktoś wie czy u mnie są świece żarowe dogrzewające płyn chłodzący?

Wojtek, mówiłeś, że silnik powinien uciągnąć nagrzewnicę na wolnych obrotach i powinien trzymać 90 po rozgrzaniu.

U mnie każdy postój - przejazd kolejowy etc. to spadek temperatury, nagrzewnica zabiera więcej ciepła niż silnik wytwarza na niskich obrotach. Przedwczoraj po 10 minutowym postoju na przejeździe temperatura wyglądała jak na zdjęciu niżej, jak dojechałem było 90.

zdj2.jpg

wnętrze nagrzane i klimatronic chodził tak:

zdj1g.jpg

Dlatego pomyślałem o tych świecach, bo w instrukcji obsługi do auta wyczytałem, że takowe są

Ku*wa u nas w robocie 10*C ;( Piec wysiadł :wallbash:

Przy takich temp. to normalne ze silnik sie nie dogrzewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest 14 :tongue4: Jeszcze trochę i zdejmę kurtkę :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 13:37_________________________________________________

A4 na trzecim miejscu :wallbash: 555 sztuk zniknęło zeszłego roku...

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,7483675,Ranking_kradzionych_aut__Maluch_ciagle_w_czolowce.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest 14 :tongue4: Jeszcze trochę i zdejmę kurtkę :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 13:37_________________________________________________

A4 na trzecim miejscu :wallbash: 555 sztuk zniknęło zeszłego roku...

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,7483675,Ranking_kradzionych_aut__Maluch_ciagle_w_czolowce.html

trza porysować chyba auto do około żeby złodziej nie zawieszał na nim oka ;/ i bądź tu człowieku szczęśliwy jak Ci to szczęście łatwym krokiem odbiorą ;/[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 15:19_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

w końcu forum zadziałało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest forum... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 08:40_________________________________________________już myślałem że się zapłacze :naughty::decayed:

człowiek nie docenia forum dopóki go nie zabraknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest forum... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 08:40_________________________________________________już myślałem że się zapłacze :naughty::decayed:

człowiek nie docenia forum dopóki go nie zabraknie :decayed:

dokładnie siemian :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...