Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

W końcu piątek :D weekendu czas początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich.

W końcu piątek :D weekendu czas początek

ciebie to nie dotyczy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno i drugie to co jest nad silniczkiem(takie kółeczko) się całkiem rozsypało

Przerabiałem temat nie dalej jak miesiąc temu. "Wirniczek grafitowy" się rozsypał? Polecam pompki z golfa albo innych (porównanie: pompka z golfa 80-100zł, pompka z A4 - 200-300zł). Wystarczy przełożyć kompresorek, nieco zmodyfikować przelot powietrza i śmiga (chyba mam zdjęcia po przeróbce). Nie polecam rozkręcania silniczka w celu wymiany wirniczka - bo trzeba "równo" złożyć, w przeciwnym wypadku może nie być na tyle szczelny aby dość napompować albo może wydawać dziwne dźwięki i głośno pracować:) Normalnie prawie spec od pompek jestem;))

W razie czego służę pomocą. Mam oprócz tego dwie pompki, ale obie z rozsypanymi wirniczkami.

Jak coś potrzeba (w sensie pomoc mentalna;)) to szybko - dziś, na forum, albo do niedzieli (na mail) bo w poniedziałek śmigam na wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

W końcu piątek :D weekendu czas początek

ciebie to nie dotyczy :decayed:

o ty jeden do 21 dziś nie ale od 21 już tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno i drugie to co jest nad silniczkiem(takie kółeczko) się całkiem rozsypało

Przerabiałem temat nie dalej jak miesiąc temu. "Wirniczek grafitowy" się rozsypał? Polecam pompki z golfa albo innych (porównanie: pompka z golfa 80-100zł, pompka z A4 - 200-300zł). Wystarczy przełożyć kompresorek, nieco zmodyfikować przelot powietrza i śmiga (chyba mam zdjęcia po przeróbce). Nie polecam rozkręcania silniczka w celu wymiany wirniczka - bo trzeba "równo" złożyć, w przeciwnym wypadku może nie być na tyle szczelny aby dość napompować albo może wydawać dziwne dźwięki i głośno pracować:) Normalnie prawie spec od pompek jestem;))

W razie czego służę pomocą. Mam oprócz tego dwie pompki, ale obie z rozsypanymi wirniczkami.

Jak coś potrzeba (w sensie pomoc mentalna;)) to szybko - dziś, na forum, albo do niedzieli (na mail) bo w poniedziałek śmigam na wakacje.

tak wirniczek grafitowy sie rozsypał, po wymianie tego wirniczka z innej pompki zadziałał raz i tez się rozsypał :kwasny:

jak masz jakieś fotki to możesz mi przesłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

a ja jeszcze jutro do roboty na 7.00 ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elou :hi:

Frekwencja marniutka wczoraj na spocie. Chociaż biorąc pod uwagę poprzednie, to nie było źle :)

Piter byś mi w dupkę wjechał wczoraj :decayed:

hehe no myslalem ze na pomaranczowym jeszcze przejedziesz :) ale jednak sie zatrzymales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek na pomarańczowym... Ty brutalu!! Jeszcze by się silnik zmęczył po dodawniu gazu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Godzic i jak tam nasz zakład :gwizdanie:?

Sprawdziłeś artykuły?

Bo mi gorzałka potrzebna :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

w pewnym stopniu miałem racje

Art. 4

Kto zauważy osobę lub osoby znajdujące się w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego lub jest świadkiem zdarzenia powodującego taki stan, w miarę posiadanych możliwości i umiejętności, ma obowiązek niezwłocznego podjęcia działań zmierzających do skutecznego powiadomienia o tym zdarzeniu podmiotów ustawowo powołanych do niesienia pomocy osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego.

Art. 5

1. Osoba udzielająca pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz podejmująca medyczne czynności ratunkowe korzysta z ochrony przewidzianej w ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.) dla funkcjonariuszy publicznych.

2. Osoba, o której mowa w ust. 1, może poświęcić dobra osobiste innej osoby, inne niż życie lub zdrowie, a także dobra majątkowe w zakresie, w jakim jest to niezbędne dla ratowania życia lub zdrowia osoby znajdującej się w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego.

i teraz np jeśli by była taka sytuacja że połamał bym komuś żebra, to musiało by być to zamierzone żebym za to odpowiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz np jeśli by była taka sytuacja że połamał bym komuś żebra, to musiało by być to zamierzone żebym za to odpowiedział...

Nieraz i ratownik żebra łamie (a niby wykwalifikowany)... chyba ważniejsze, żeby serce pracowało, bo co poszkodowanemu z całych żeber jak pikawa nie ruszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostanę cycka to pójdę :polew:

nie wiem, może sprobuj mu smsa napisac to podjedzie do Ciebie :nabijasie:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 00:50_________________________________________________widzę, że pomogło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...