Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Dawid ma b8 po progranie w v-techu. Wyszło 185koni i 450Nm. W Nm nie chce mi się wierzyć bo wiadomo że w tej sprawie hamownia V-techu przekłamuje. Ale fakt faktem że auto idzie minimalnie lepiej (dużo niżej ciągnie). Skrzynia jest tak jak u mnie 6 biegowa, ale jakby dłuższa. U mnie przy 240 mam koniec u niego leci 249km/h.

Jednak co nowa konstrukcja to nowa...

On może jeszcze wymienić turbo... Aż boje się myśleć co będzie...

Do tego spalanie ma mega miodzio.

Przy 200km/h na tempomacie ma średnie ok. 9l. ja mam przy 200km/h spalanie 12... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie ma się co przejmować, dwa graty bez quattro :polew: ja jeszcze mam :gwizdanie:

za chwile to na kreske będziesz mógł stawać co najwyżej rowerem więc morda w kubeł :evil: :evil: :evil: :evil: :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

za chwile to na kreske będziesz mógł stawać co najwyżej rowerem więc morda w kubeł :evil: :evil: :evil: :evil: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty

po sprzedaży A4 powinno mi kasy starczyć na nowe rwd, nówka prosto od szwajcarskiego dystrybutora

km/kg ma ponad 2x więcej niż moja A4

i może jeszcze VAT od tego odliczymy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwile to na kreske będziesz mógł stawać co najwyżej rowerem więc morda w kubeł :evil: :evil: :evil: :evil: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty

po sprzedaży A4 powinno mi kasy starczyć na nowe rwd, nówka prosto od szwajcarskiego dystrybutora

km/kg ma ponad 2x więcej niż moja A4

i może jeszcze VAT od tego odliczymy :polew:

najpierw kup, potem się będziesz chwalił... :naughty:

http://www.sadistic.pl/wpadka-kandydata-po-vt53435.htm

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety on ma jeszcze potencjał w silniku i może wymienić turbo na większe, ja już nie :confused4: :confused4:

Siemian co Ty pitolisz, możesz właśnie założyć turbo z CR jak to zrobił jaro4444 + schudnąć i wtedy Dawid Cię nie objedzie :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 17:45_________________________________________________

:hi: drugi

no tak dostał klubowicza i juz na spoty nie trzeba przyjeżdżać :gwizdanie: :decayed::naughty:

Ty i tak pewnie głosowałeś przeciw :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 17:46_________________________________________________

BĘDE MIAŁ DZIŚ SYNA WŁAŚNIE ŻONE DO SZPITALA ZAWIOZŁEM :dance::radocha::lol1::guma::dance2::yeee::yeah:

Graty CHOPIE :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety on ma jeszcze potencjał w silniku i może wymienić turbo na większe, ja już nie :confused4: :confused4:

Siemian co Ty pitolisz, możesz właśnie założyć turbo z CR jak to zrobił jaro4444 + schudnąć i wtedy Dawid Cię nie objedzie :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 17:45_________________________________________________

:hi: drugi

no tak dostał klubowicza i juz na spoty nie trzeba przyjeżdżać :gwizdanie: :decayed::naughty:

Ty i tak pewnie głosowałeś przeciw :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 17:46_________________________________________________

BĘDE MIAŁ DZIŚ SYNA WŁAŚNIE ŻONE DO SZPITALA ZAWIOZŁEM :dance::radocha::lol1::guma::dance2::yeee::yeah:

Graty CHOPIE :oklaski: :oklaski: :oklaski:

dzięki Hammer :>

to piszę ja- Baddy z kompa Gryfiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Siemanko

Tyle ziółek to ja jeszcze nie widziałem :decayed: :decayed: :decayed:.

W sumie to tego szkoda.............

bo czyjaś praca poszła na marne :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

czolem z ranca ...

gratulacje baddy :oklaski: teraz to bedziesz mial prawdziwa wymowke ze na spoty nie przyjezdzasz :)

hahaha......ostatnio właśnie się pojawiam i korzystając z okazji chciałbym zapytać:

jaką Ty masz wymówkę?

poza tym....dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie kto jeszcze zdecyduje się na umowę? :decayed:

brakuje mi kilku do kierownika :kwasny:

to nic nie kosztuje :) a jeszcze zarobicie :tongue4:

dobre warunki i do tego wyprowadzam papiery na prostke :)

nie bać się tylko decydować :cool1:

jak pomożecie mi zrobić kierownika to odpier..le takiego spota, że go nigdy nie zapomnicie :kox::naughty::decayed:

:drunk::drinks::banan2::banan::drunk::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie kto jeszcze zdecyduje się na umowę? :decayed:

brakuje mi kilku do kierownika :kwasny:

to nic nie kosztuje :) a jeszcze zarobicie :tongue4:

dobre warunki i do tego wyprowadzam papiery na prostke :)

nie bać się tylko decydować :cool1:

jak pomożecie mi zrobić kierownika to odpier..le takiego spota, że go nigdy nie zapomnicie :kox::naughty::decayed:

:drunk::drinks::banan2::banan::drunk::drinks:

my nie jesteśmy przekupni :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...