Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

to znaczy,że to całe umpf... w twoim aucie z tymi wszystkimi listwami, spoilerami, diodami, wydechami jest po to, żeby auto lepiej jeździło?

no bo przecież nie po to ,żeby sie pokazać :polew: :polew: :polew:

trzeba było kupić czerwone ...są szybsze[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 21:16_________________________________________________poza tym ja tego auta nie kupiłem, żeby się pokazać bo ono wygląda zwyczajnie.. tylko po to żeby czerpać przyjemność z jazdy[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 21:19_________________________________________________kończąc temat....

nie chodzi o to, że komuś nie podoba się mój były samochód bo każdy ma do tego prawo.

Mnie też się szczególnie nie podobał.

Chodzi o formę wypowiedzi.

Ja nigdy nie pisałem "ale wsiockie auto" jak ktoś rzucił zdjęcie swojego samochodu i nigdy tak nie napiszę choć nie wszystkie auta mi się podobają- bo to przykre dla tej osoby.

Poza tym co to znaczy "wieś".

Ja jestem z Krakowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

szczerze mówiąc pisząc ale wieś nie wiedziałem że to było Twoje auto bo przeczytałem:

"Gdybym sprzedał moją to już bym był w drodze po tą:"

i popatrzylem na to zdjęcie.

A wszystko co zmieniam w aucie robie żeby fajnie wyglądało i jezdziło.. żeby poprostu było lepsze...

...ale ja mam gust :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc pisząc ale wieś nie wiedziałem że to było Twoje auto bo przeczytałem:

"Gdybym sprzedał moją to już bym był w drodze po tą:"

i popatrzylem na to zdjęcie.

A wszystko co zmieniam w aucie robie żeby fajnie wyglądało i jezdziło.. żeby poprostu było lepsze...

...ale ja mam gust :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... najprawdopodobniej przejechałem dzisiaj minimum 40km na kapciu :blink: Jadąc z Katowic w Mikołowie przy około 120km/h na zakręcie w prawo wyczułem jakby auto bardzo delikatnie zgubiło trakcję, od razu zwolniłem bo pierwsza myśl - kapeć w lewym tylnym. Jadę dalej, wyłączyłem radio żeby się lepiej skupić i nic nie czuję, wszystko jest ok, myślałem więc że to zwyczajny uślizg na mokrym był, bo jazdę na kapciu czuć ewidentnie :gwizdanie: Dojechałem do domu, wysiadam i patrzę - kapeć :shocked: Najlepsze, że opona nie ma żadnych śladów zużycia.

Zdziwiony sytuacją zacząłem googlować i oto co znalazłem:

Technologia Zero Pressure

Michelin z systemem ZP to opona wyposażona we wzmocnienia boczne, które w przypadku utraty ciśnienia powietrza gwarantują kontynuowanie jazdy na odcinku do 80 km z prędkością do 80 km/h. Budowa opony Michelin z systemem ZP oparta jest na standardowej technologii opony radialnej. Wyróżnia się zastosowaniem zmodyfikowanej mieszanki gumowej oraz wzmocnień bocznych, które przyjmują na siebie siłę nacisku, gdy spadnie ciśnienie powietrza w oponie.

Moja prędkośc czasem dochodziła do 150km/h.... na prawdę respect za te gumy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... najprawdopodobniej przejechałem dzisiaj minimum 40km na kapciu :blink: Jadąc z Katowic w Mikołowie przy około 120km/h na zakręcie w prawo wyczułem jakby auto bardzo delikatnie zgubiło trakcję, od razu zwolniłem bo pierwsza myśl - kapeć w lewym tylnym. Jadę dalej, wyłączyłem radio żeby się lepiej skupić i nic nie czuję, wszystko jest ok, myślałem więc że to zwyczajny uślizg na mokrym był, bo jazdę na kapciu czuć ewidentnie :gwizdanie: Dojechałem do domu, wysiadam i patrzę - kapeć :shocked: Najlepsze, że opona nie ma żadnych śladów zużycia.

Zdziwiony sytuacją zacząłem googlować i oto co znalazłem:

Technologia Zero Pressure

Michelin z systemem ZP to opona wyposażona we wzmocnienia boczne, które w przypadku utraty ciśnienia powietrza gwarantują kontynuowanie jazdy na odcinku do 80 km z prędkością do 80 km/h. Budowa opony Michelin z systemem ZP oparta jest na standardowej technologii opony radialnej. Wyróżnia się zastosowaniem zmodyfikowanej mieszanki gumowej oraz wzmocnień bocznych, które przyjmują na siebie siłę nacisku, gdy spadnie ciśnienie powietrza w oponie.

Moja prędkośc czasem dochodziła do 150km/h.... na prawdę respect za te gumy...

Twój avatar jest adekwatny do Twojej wypowiedzi kumar.jpg:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... najprawdopodobniej przejechałem dzisiaj minimum 40km na kapciu :blink: Jadąc z Katowic w Mikołowie przy około 120km/h na zakręcie w prawo wyczułem jakby auto bardzo delikatnie zgubiło trakcję, od razu zwolniłem bo pierwsza myśl - kapeć w lewym tylnym. Jadę dalej, wyłączyłem radio żeby się lepiej skupić i nic nie czuję, wszystko jest ok, myślałem więc że to zwyczajny uślizg na mokrym był, bo jazdę na kapciu czuć ewidentnie :gwizdanie: Dojechałem do domu, wysiadam i patrzę - kapeć :shocked: Najlepsze, że opona nie ma żadnych śladów zużycia.

Zdziwiony sytuacją zacząłem googlować i oto co znalazłem:

Technologia Zero Pressure

Michelin z systemem ZP to opona wyposażona we wzmocnienia boczne, które w przypadku utraty ciśnienia powietrza gwarantują kontynuowanie jazdy na odcinku do 80 km z prędkością do 80 km/h. Budowa opony Michelin z systemem ZP oparta jest na standardowej technologii opony radialnej. Wyróżnia się zastosowaniem zmodyfikowanej mieszanki gumowej oraz wzmocnień bocznych, które przyjmują na siebie siłę nacisku, gdy spadnie ciśnienie powietrza w oponie.

Moja prędkośc czasem dochodziła do 150km/h.... na prawdę respect za te gumy...

Twój avatar jest adekwatny do Twojej wypowiedzi kumar.jpg:polew: :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Avatar jest git :decayed: [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 22:44_________________________________________________Na jaki film polecacie udać się do kina? Gatunek w zasadzie obojętny. Ostatnio byłem na Piranii 3D i tragedia... zmarnowany czas :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widze żę co niektórzy wolą mieć facetów na avatarach... nie żebym coś sugerował... :decayed: :decayed:

Nie zapomnijcie ubrać kolorowych skarpet jak będziecie jechać na spot :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 22:56_________________________________________________panowie głosować :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ludziska :hi:

Widzę, że tu niezłe dogryzanie sobie odchodzi ;)

Na jaki film polecacie udać się do kina? Gatunek w zasadzie obojętny. Ostatnio byłem na Piranii 3D i tragedia... zmarnowany czas :blink:

Różnie bywa, nie każdemu się to samo podoba. Ja ostatnio byłem na filmie Red i jak dla mnie jest świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa, nie każdemu się to samo podoba. Ja ostatnio byłem na filmie RedTube i jak dla mnie jest świetny.

:naughty: :naughty: :naughty::decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ludziska :hi:

Widzę, że tu niezłe dogryzanie sobie odchodzi ;)

Na jaki film polecacie udać się do kina? Gatunek w zasadzie obojętny. Ostatnio byłem na Piranii 3D i tragedia... zmarnowany czas :blink:

Różnie bywa, nie każdemu się to samo podoba. Ja ostatnio byłem na filmie Red i jak dla mnie jest świetny.

potwierdzam RED wymiata :decayed: tube zresztą też :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :hi:

Ja ostatnio byłem na filmie Red i jak dla mnie jest świetny.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie wiem co w tym zdaniu jest śmiesznego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...