Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Czy mi sie wydaje czy Proton ma dziś urodziny :mysli:

Chyba jednak nie dzisiaj ,przynajmniej w kalendarzu go dzis nie widac. :wink4: :gwizdanie:

na gg wyskoczyło info :wink4:

Elo :)

Ma, ma, ale jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Siemiana bym poznał , a nie zagadałem , bo akurat jak zauważyłem , że idzie koszulka A4-klub to była moja kolejka w barze i musiałem złożyć zamówienie :decayed:

hmm ja tam robię zdjęcia na imprezach ale nie widziałem nikogo w koszulce a4...

no Ciebie też widziałem , ale nie byłem pewny , że to Ty :P a ja na imprezy nie chodze w klubowych koszulkach :decayed:

ten w koszulce był taki dosyć drobnej postury , z tego co pamiętam miał blond włosy i był w polo klubowym także logo było małe na piersi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzic udało Ci się to napisać?

btw Panowie był kiedyś poruszany temat odnośnie koszulek regionalnych ? może by wykonać jakieś bielskie? Godzica mamy wykona jakaś grafikę ;.)

na razie odpuściłem bo się okazało że to dodatkowe jest, btw prawie mam to napisane tylko nie wiem jak klucz prywatne zapisać w postaci pliku... żeby drugi program mógł go czytać... ale to się zapytam gostka ;)

co do koszulek kiedyś o tym myślałem :) są chętni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzic udało Ci się to napisać?

btw Panowie był kiedyś poruszany temat odnośnie koszulek regionalnych ? może by wykonać jakieś bielskie? Godzica mamy wykona jakaś grafikę ;.)

na razie odpuściłem bo się okazało że to dodatkowe jest, btw prawie mam to napisane tylko nie wiem jak klucz prywatne zapisać w postaci pliku... żeby drugi program mógł go czytać... ale to się zapytam gostka ;)

Jak coś mogę zerknąć/podpytać bo to musiał bym widzieć najlepiej w czym rzecz :)... chyba, że masz gostka pod nosem to zawsze musi pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzic udało Ci się to napisać?

btw Panowie był kiedyś poruszany temat odnośnie koszulek regionalnych ? może by wykonać jakieś bielskie? Godzica mamy wykona jakaś grafikę ;.)

na razie odpuściłem bo się okazało że to dodatkowe jest, btw prawie mam to napisane tylko nie wiem jak klucz prywatne zapisać w postaci pliku... żeby drugi program mógł go czytać... ale to się zapytam gostka ;)

Jak coś mogę zerknąć/podpytać bo to musiał bym widzieć najlepiej w czym rzecz :)... chyba, że masz gostka pod nosem to zawsze musi pomoc..

git dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ja mam nawet dla Ciebie napis na plecy "Jestem klubowiczem jak nie ma żony" albo "jestem klubowiczem jak mi żona pozwoli" i pod tym napis "Grupa Bielska" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemiana bym poznał , a nie zagadałem , bo akurat jak zauważyłem , że idzie koszulka A4-klub to była moja kolejka w barze i musiałem złożyć zamówienie :decayed:

hmm ja tam robię zdjęcia na imprezach ale nie widziałem nikogo w koszulce a4...

ten w koszulce był taki dosyć drobnej postury

to musiałem być ja :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 01:31_________________________________________________a miał teczkę z NORDEi pod pachą? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemiana bym poznał , a nie zagadałem , bo akurat jak zauważyłem , że idzie koszulka A4-klub to była moja kolejka w barze i musiałem złożyć zamówienie :decayed:

hmm ja tam robię zdjęcia na imprezach ale nie widziałem nikogo w koszulce a4...

ten w koszulce był taki dosyć drobnej postury

to musiałem być ja :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 01:31_________________________________________________a miał teczkę z NORDEi pod pachą? :polew: :polew: :polew:

Tak tak, widziałem jak Baddy chodzi do Klimatu z teczuszką.

Podobno ma stały tekst z którym podbija do lasek "ruchasz się od razu czy mam Ci wypisać co nieco z mojej magicznej teczuszki" :wink4::decayed:

Tak w ogóle to :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

to patrzcie na to :

dobre :>

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:56_________________________________________________Sławek wszystkiego najlepszego :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...