Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrobić?

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

Artur czy to nie jest twój duży pokój?

:polew::polew::polew::polew:- wydało się.

  • Odpowiedzi 39,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

MArcin Ty serio V6 w Q za mieniłeś na tego dziadka ????

ja stary nie kumam....porobione , zadbane ,:facepalm:

może kiedyś opowiesz o tym.....,a to nie mój duży pokój :tongue4:

u siemiana chyba kręcone :mysli:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
:hi:

MArcin Ty serio V6 w Q za mieniłeś na tego dziadka ????

ja stary nie kumam....porobione , zadbane ,:facepalm:

może kiedyś opowiesz o tym.....,a to nie mój duży pokój :tongue4:

u siemiana chyba kręcone :mysli:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

na razie mam oba ale już chyba nie długo.

OOOO za drogie dla mnie przy obecnych przebiegach i cenie PB98.

Będzie reaktywacja za jakiś czas- znając mnie za 6 mcy :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

zostaw ją bo szkoda :wink:

Opublikowano
zostaw ją bo szkoda :wink:

Łatwo się mówi takiemu bogaczowi jak ty.

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

:wink:

Opublikowano
Z Oklahomy przywiózł :facepalm: mimo tego mesiek ciekawy :wink:
:decayed:
Opublikowano

bardzo ładny mesiek :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

jaki silnik?

Opublikowano

kurw.a przeciez on was wkręca. Przecież nie kupil by takiej padliny :decayed:

Opublikowano

Gryfi - oni się nie znają zacny merc :slina: Zawsze marzyłem o takim tylko że coupe, ale ceny mnie zabijają

W124 (1984-1997) - motoAllegro :facepalm:

Opublikowano

Kuna przecież to nie jest w124 tylko 190. Mnie się marzy 500E w W124 :wink:

Opublikowano

Fakt :decayed:

Opublikowano

Gdzie dorobie kluczyk do sprintera?

Opublikowano
  • Autor
zostaw ją bo szkoda :wink:

Łatwo się mówi takiemu bogaczowi jak ty.

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

:wink:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: ja pod kreską jestem :facepalm:........co róż siemian mi graty jakieś wciska.....bronię się ale mam słabą wolę :thumbdown:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

kurw.a przeciez on was wkręca. Przecież nie kupil by takiej padliny :decayed:

a tam gadasz......

Tyś kupił to on se też kupił

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Gdzie dorobie kluczyk do sprintera?

zapraszam do mnie :wink:

Opublikowano

:hi:

z mietkiem to już nie wkręt.

190E 2,0 + LPG

11.1988r :facepalm: ale w fajnym stanie- podłoga jak w audi a tu ocynku nie ma- 0 korozji.

jest gleba na weitec

jest koło AMB 17" z nowymi oponami i jest tanio.

Resztę się zrobi i będzie stylowa jazda :grin:

---------- Post dopisany at 08:13 ---------- Poprzedni post napisany at 08:12 ----------

Gryfi - oni się nie znają zacny merc :slina: Zawsze marzyłem o takim tylko że coupe, ale ceny mnie zabijają

W124 (1984-1997) - motoAllegro :facepalm:

myślałem też o w124ce ale może następny :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

z mietkiem to już nie wkręt.

190E 2,0 + LPG

11.1988r :facepalm: ale w fajnym stanie- podłoga jak w audi a tu ocynku nie ma- 0 korozji.

jest gleba na weitec

jest koło AMB 17" z nowymi oponami i jest tanio.

Resztę się zrobi i będzie stylowa jazda :grin:

prosze nas tu nie wkrecac bo te merce wychodzily od 1993 :facepalm:
Opublikowano
:hi:

z mietkiem to już nie wkręt.

190E 2,0 + LPG

11.1988r :facepalm: ale w fajnym stanie- podłoga jak w audi a tu ocynku nie ma- 0 korozji.

jest gleba na weitec

jest koło AMB 17" z nowymi oponami i jest tanio.

Resztę się zrobi i będzie stylowa jazda :grin:

prosze nas tu nie wkrecac bo te merce wychodzily od 1993 :facepalm:
od 93 to wychodziła już c klasa

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

w201 (190) były od 83 (12.82) do 93 w tym lifting w 88 r (mój jest po lifcie :decayed:)

Opublikowano

Liczyłem żę mi to zaproponujesz:decayed:

Napisz mi na PW gdzie ty urzędujesz?

To jest kluczyk z IMO dasz se rade :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.