Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Liczyłem żę mi to zaproponujesz:decayed:

Napisz mi na PW gdzie ty urzędujesz?

To jest kluczyk z IMO dasz se rade :naughty:

ni k**wa nie dom rady jedz do castoramy :facepalm::decayed:
  • Odpowiedzi 39,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Liczyłem żę mi to zaproponujesz:decayed:

Napisz mi na PW gdzie ty urzędujesz?

To jest kluczyk z IMO dasz se rade :naughty:

ni k**wa nie dom rady jedz do castoramy :facepalm::decayed:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Liczyłem żę mi to zaproponujesz:decayed:

Napisz mi na PW gdzie ty urzędujesz?

To jest kluczyk z IMO dasz se rade :naughty:

ni k**wa nie dom rady jedz do castoramy :facepalm::decayed:

Bym się nie zdziwił jakby pojechał :polew:

Opublikowano
tzn?

:grin::grin::grin::grin: nie no - gdzie ja do takiego Jaga

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

przedstawiam prawdziwą kochankę, z którą zdradziłem moją A4.

zawsze miałm słąbość do starszych .... :grin::grin::grin:

http://img18.imageshack.us/img18/5282/20983247.jpg

http://img293.imageshack.us/img293/6413/95674584.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/3307/71290688.jpg

:hi:

:shock3: ale się nawyprawiało, masz gaz to wpadnij dziś na spota do Kato, obczaimy furacza :naughty: bier ze sobą tą marudę w niebieskim :decayed:

Opublikowano
:grin: siedzę w robocie więc male szanse.
Opublikowano

To do 19.00 będziesz siedział :doh: nie ściemniaj :decayed:

Opublikowano

:hi:

GRYFI graty furacza całkiem całkiem stary dziadek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Liczyłem żę mi to zaproponujesz:decayed:

Napisz mi na PW gdzie ty urzędujesz?

To jest kluczyk z IMO dasz se rade :naughty:

ni k**wa nie dom rady jedz do castoramy :facepalm::decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

tzn?

:grin::grin::grin::grin: nie no - gdzie ja do takiego Jaga

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

przedstawiam prawdziwą kochankę, z którą zdradziłem moją A4.

zawsze miałm słąbość do starszych .... :grin::grin::grin:

http://img18.imageshack.us/img18/5282/20983247.jpg

http://img293.imageshack.us/img293/6413/95674584.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/3307/71290688.jpg

:hi:

:shock3: ale się nawyprawiało, masz gaz to wpadnij dziś na spota do Kato, obczaimy furacza :naughty:bier ze sobą tą marudę w niebieskim :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Gryfi to wpadaj do żor :decayed:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany 09-01-2013 at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany 08-01-2013 at 15:22 ----------

yhyy...!?:facepalm:

...przywitam się sam ze sobą:hi:

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Cosik sie wyrabia dziś u Was ?

Opublikowano

no właśnie.

cosik się wyrabia?

Opublikowano

:hi:

Ja i Minio będziemy kwestia jest jeszcze kiedy i gdzie??

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

Dzięki za spota :decayed:

Opublikowano

Dzięki.

Opublikowano

dzięki za spota :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za spota .....ale se porezałem :sarcastic::decayed: ....nowa miejscówka ma jeden minus.....nie ma jedzenia :kwasny:

Maro dzięki za pomoc :wink:

Gryfi zacna furmanka :good:

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

Chyba pomyśle nad wątkiem .....:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.