Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

no ja też może sie spóźnie ale napewno dojadę :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 17:22_________________________________________________Sławek (proton)nie zapomnisz o VAG dla mnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie lipa.Porozbierałem auto i już trzeci dzień stoi na klockach.Postanowiłem sam wymienić tą gumę na przegubie i nie potrafie przegubu zdjąć.f*ck!!!! Mechanicy mówią żeby:

- dobrze szarpnąć- nie pomaga, :wallbash:

- wkręcić srubę tą od piasty i ona zrzuci przegub- nie pomaga, :wallbash:

- jeden powiedział żebym pierd..... młotkiem i musi zejść-więc pier.... młotkiem na tyle mocno co potrafiłem przy takim ustawieniu auta ale też nie pomogło :wallbash:

Jutro wpadnie mechanik do mnie wiec zobaczy oco biega.

Tylko nie piszcie mi o jakimś pierscieniu zabezpieczającym segera bo szukałem ale nie ma.

Mam nadzieje,że dam rade zrobić auto do soboty :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie lipa.Porozbierałem auto i już trzeci dzień stoi na klockach.Postanowiłem sam wymienić tą gumę na przegubie i nie potrafie przegubu zdjąć.f*ck!!!! Mechanicy mówią żeby:

- dobrze szarpnąć- nie pomaga, :wallbash:

- wkręcić srubę tą od piasty i ona zrzuci przegub- nie pomaga, :wallbash:

- jeden powiedział żebym pierd..... młotkiem i musi zejść-więc pier.... młotkiem na tyle mocno co potrafiłem przy takim ustawieniu auta ale też nie pomogło :wallbash:

Jutro wpadnie mechanik do mnie wiec zobaczy oco biega.

Tylko nie piszcie mi o jakimś pierscieniu zabezpieczającym segera bo szukałem ale nie ma.

Mam nadzieje,że dam rade zrobić auto do soboty :mysli:

pierscienia segera nie znajdziesz bo on jest umieszczony na koncu wieloklina jest to seger rozprężny

zdarza się czasem że trzeba naprawde mocno pier......... żeby przegub zeskoczył :silacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spotkanie dobrze ze sie pojawilem przynajmniej wiem teraz o której jedziemy na katowice:)

Pozdrawiam :hi:

widze ze ekpia z bielska i okolic tez bedzie :):) cieszy mnie to bardzo my z gliwic bedizemy jechac na jakies 6 7 autek + plus A4clube i jeszcze ekia z A3 + A6 :):) pare autek jak beda jakies pytania to napiszcie na pri. to podom nr. komorki do mnie .

Dzisiaj jade jeszcze na zlocika do A4clubu i ustale co mam ustalic w piatek bede u siebie na spocie w gliwicach wiec tez im przekaze info a w sobote widzimy sie wszytscy :)[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 15:24_________________________________________________ zlocik w sobote start o godz. 14 bedzie A4club + A4klub z gliwic i okolic + A6 + i wy bielsko i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bedzie tam ktos wogole jutro zeby nie bylo ze my tam pojedziemy a nikogo nie bedzie juz o 16-00 ja bede koloo 15 proton na stacji przy wylocie z b-b[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 18:16_________________________________________________bo cos sie mi to nie widzi ze beda na nas czekac 2 godziny i jeszcze jak bedzie tak lalo to nie wiem czy sobie nie odpuszcze:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bedzie tam ktos wogole jutro zeby nie bylo ze my tam pojedziemy a nikogo nie bedzie juz o 16-00 ja bede koloo 15 proton na stacji przy wylocie z b-b[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 18:16_________________________________________________bo cos sie mi to nie widzi ze beda na nas czekac 2 godziny i jeszcze jak bedzie tak lalo to nie wiem czy sobie nie odpuszcze:/

obok jest podziemy parking pod realem wiec napewno tam bedziemy a do 16 to czas zleci tak szybko ze nawet nie zauwazym a wy juz bedziecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie że ktoś się zmyje do 16.00 - przy sobocie to do 19 zleci jak nic - napewno tam będzie ( mam nadzieje niemała ekipa ) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawa przegubu zakończyła sie u mechanika :chytry:

trudno - szkoda bo miałem nadzieje ze czegos sie naucze i druga strone tez dam rade zrobic sam

ale ważne ze auto gotowe do spotu

Dawid o 15 lecicie z B-B.Zaczekajcie na mój tel. moze sie wyrobie. O 14:30 dopiero z roboty jestem wiec jeszcze jakies 30 min do Pszczyny mi zejdzie.Byłbym akurat

A jak nie to sam dojade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy w pszczynie na mac donaldzie 0 15.20 wyrobisz???[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 20:14_________________________________________________igor napisz mi na pw twój tel kom zadzwonie przed startem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...