Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

proton ona sie na tym zwieszeniu swietnie trzyma drogi,zakret 70 przy 130 i sie trzyma :) sprawdzane :) ... jak jechalismy na hamownie:) i po :) ... a jak wrazenia ?? :P obrabiales moze juz logi ?? :P[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 22:49_________________________________________________a no hamulce sa :) tylko proton myslal ze sie na 3 rozpedzimy na tym odcinku, chodzilo mu zeby dojsc na 3 do odciecia a odciecie jest na 3 przy 180 km/h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

proton ona sie na tym zwieszeniu swietnie trzyma drogi,zakret 70 przy 130 i sie trzyma :) sprawdzane :) ... jak jechalismy na hamownie:) i po :) ... a jak wrazenia ?? :P obrabiales moze juz logi ?? :P

Wrażenia niezłe, trochę może twardo, ale mam przynajmniej przedsmak, bo też będę chciał coś z zawiechą pomieszać. Może jakiś komplecik TEIN-a bądź Bilstein-a sobie włożę. Zobaczymy.

Adres do logów zaraz Ci zapodam na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest roznica miedzy gwintem a zawieszeniem obnizajacym np z bilsteina, gwint jest twardszy, a amory ze sprezynami troche mieksze :) oczywiscie mowa o gazowych,Ty sie pewnie na gwinta nie bedziesz pisal wiec nie bedziesz tego czul tak jak umnie :)... ja lubie nisko i gladko dlatego jest gwint :) zawsze sobie moge wysokosc wyregulowac :) jak byly sniegi to nie wiem czy zauwazyliscie autko stalo jak na szczutlach :P a teraz jak wyglada ?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom. Myślałem o oryginalnym zawieszeniu 1BE, ale wtedy w zimie miałbym kłopociki, a na gwincie sobie mogę podnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom tylko masz wtedy tak sztywno jak ja,ale to zalezy od czlowieka mi to nie przeszkadza,jak mialem golfa tam tez byl gwint i jak go sprzedawalem koles powiedzial ze odrazu zawieszenie zmieni, a mi to nie przeszkadzalo,auto sie owiele lepiej zachowuje na zakretach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest jeden z powodów, który mnie póki co powstrzymuje, bo jednak trochę komfortu chciałbym zachować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , pamiętacie z wczorajszego spotkania moje syczące turbo ? więc dziś się do tego dobrałem , ale nic szczególnego tam nie znalazłem poza lekko zmasakrowanym intercoolerem , podokręcałem obejmy i wydaje mi się że jest poprawa , ale zaniepokoiło mnie coś innego , a mianowicie czy to jest normalne żeby węże w środku były zaolejone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , pamiętacie z wczorajszego spotkania moje syczące turbo ? więc dziś się do tego dobrałem , ale nic szczególnego tam nie znalazłem poza lekko zmasakrowanym intercoolerem , podokręcałem obejmy i wydaje mi się że jest poprawa , ale zaniepokoiło mnie coś innego , a mianowicie czy to jest normalne żeby węże w środku były zaolejone ?

tak to normalne nie martw sie zbytnio ;):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

był jakiś nowy kolega?bo zaprosiłem jednego z B-B nie wiem jaki ma kolorek tego autka ale ma benzynke 2.6 v6 :cool1:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:29_________________________________________________A co to? już wszyscy śpią :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super , kamień spadł mi z serca bo już myślałem że może turbina się rozszczelniła i dmucha olejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

był jakiś nowy kolega?bo zaprosiłem jednego z B-B nie wiem jaki ma kolorek tego autka ale ma benzynke 2.6 v6 :cool1:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:29_________________________________________________A co to? już wszyscy śpią :confused4:

był
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

był jakiś nowy kolega?bo zaprosiłem jednego z B-B nie wiem jaki ma kolorek tego autka ale ma benzynke 2.6 v6 :cool1:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:29_________________________________________________A co to? już wszyscy śpią :confused4:

był

Szefunciu cosik widzę,że nie jesteś w humorze od jakiegoś czasu :no: :no: :mysli: czyżby smerfiki pape smerfa czymś zmartwiły ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

był jakiś nowy kolega?bo zaprosiłem jednego z B-B nie wiem jaki ma kolorek tego autka ale ma benzynke 2.6 v6 :cool1:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:29_________________________________________________A co to? już wszyscy śpią :confused4:

był

Szefunciu cosik widzę,że nie jesteś w humorze od jakiegoś czasu :no: :no: :mysli: czyżby smerfiki pape smerfa czymś zmartwiły ;( ;( ;(

przemeczenie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...