Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

rns e juz JEST !!! :D jeszcze tylko montaz i bedzie ok

siemian jak tam moje graty do wnetrza ??? ;)

a tak wogole to jade sobie dzisiaj przez miasto i chyba z 8 avantow widzialem przy przejezdzie 20 minutowym i dziwi mnie ze tak malo w sumie nas jest :)

no ale pewnie nie kazdy moze/chce/da rade/wie o forum :) albo to po prostu tylko "uzytkownicy" ...

No właśnie Piter większość to tylko "użytkownicy" niestety..

A my to niby kim jesteśmy :gwizdanie: Zapewne maniakami i koneserami :polew::kox:

:hi: :hi: :hi:

My jesteśmy tymi którzy poprawiają Niemiecką motoryzację (wydajemy kase :tongue4:) :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

wszystkim pogoda dzisiaj nawet dopisuje

Proton wpadniesz koło 14-tej oki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

wszystkim pogoda dzisiaj nawet dopisuje

Proton wpadniesz koło 14-tej oki ?

Spoko. Puść mi strzałkę, albo smsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rns e juz JEST !!! :D jeszcze tylko montaz i bedzie ok

siemian jak tam moje graty do wnetrza ??? ;)

a tak wogole to jade sobie dzisiaj przez miasto i chyba z 8 avantow widzialem przy przejezdzie 20 minutowym i dziwi mnie ze tak malo w sumie nas jest :)

no ale pewnie nie kazdy moze/chce/da rade/wie o forum :) albo to po prostu tylko "uzytkownicy" ...

No właśnie Piter większość to tylko "użytkownicy" niestety..

A my to niby kim jesteśmy :gwizdanie: Zapewne maniakami i koneserami :polew::kox:

Wihajster chodzi o to, że my to jesteśmy "coś więcej" niż tylko użytkownicy.. gdy wsiadamy do auta to tworzymy z nim jedność jeden organizm.. :wink4:

A zwykły "użytkownik" wsiądzie do auta, jebnie drzwiami, i w drodze do pracy jeszcze ze dwa razy pierdnie

w siedzenie, a myśli "użytkownika" zaprzątnięte są tym ile kaw zdąży się wypić w ciągu dnia :polew: [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 14:20_________________________________________________Slodki a Ty gdzie przebywasz? pewnie się wygrzewasz na jakiejś egzotyczo/erotycznej wyspie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nas auto jest pasją a nie predmiotem który pozwala nam się tylko przemieszczać z punktu A do punktu B.

Piter w niedziele jade do Krk moją furmanką już. W poniedziałek mam przegląd, we wtorek lub środe będe z powrotem w Bielsku razem z Twoimi gratami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nas auto jest pasją a nie predmiotem który pozwala nam się tylko przemieszczać z punktu A do punktu B.

Piter w niedziele jade do Krk moją furmanką już. W poniedziałek mam przegląd, we wtorek lub środe będe z powrotem w Bielsku razem z Twoimi gratami.

Pozdrawiam

nie zapomnij o ramkach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak z ciekawości zajrzałem do dowodu.. przetarłem moje "dwie pary" oczu czy dobrze widzę.. jeździłem bez przeglądu już 2 miechy.. także zajechałem dziś na przegląd i wszystko wyszło "prawie" super.. tylko CO miałem przekroczone.. hmm.. chyba to wina braku kata (a co Wy na ten temat myślicie).. także już teraz "spokojnie" mogę sobie jeździć :przebiegly:

dla nas auto jest pasją a nie predmiotem który pozwala nam się tylko przemieszczać z punktu A do punktu B.

Siemian święta prowda to jest :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nas auto jest pasją a nie predmiotem który pozwala nam się tylko przemieszczać z punktu A do punktu B.

Piter w niedziele jade do Krk moją furmanką już. W poniedziałek mam przegląd, we wtorek lub środe będe z powrotem w Bielsku razem z Twoimi gratami.

Pozdrawiam

nie zapomnij o ramkach :wink4:

Mowicie moze o ramkach na rejestracje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowicie moze o ramkach na rejestracje?

tak...potrąciłem psa i odpadła :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ona wyglada ile kosztuje i bylyby jeszcze dwie sztuki?

chyba 50zł za szt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie sie coraz bardziej zaczynaja podobac te co mam :naughty:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 16:37_________________________________________________Aha sie pochwale dzis przerejestrowalem furke i mam nowe blachy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dwie ramki 70 zeta :shocked::thumbdown: chyba ze razem z zderzakami :decayed:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 17:02_________________________________________________

Mowicie moze o ramkach na rejestracje?

tak...potrąciłem psa i odpadła :decayed:

A co na to pies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dwie ramki 70 zeta :shocked::thumbdown: chyba ze razem z zderzakami :decayed:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 17:02_________________________________________________

Mowicie moze o ramkach na rejestracje?

tak...potrąciłem psa i odpadła :decayed:

A co na to pies?

nie wiem spierdolił :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5,50 szt być pewnie by były nie pamietam ile mam tutaj na miejscu. Ale jakby co to jestem 2 razy w tygodniu w Krk to moge od Kercziego wziąć. Chce ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...