Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

naprawde wierzysz ze auto 9 letnie w dieslu może mieć nalatane 190000...??! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wierzyć nie wierzyć nie o to chodzi skoro wszystkie tyle mają "na liczniku" trzeba sprawdzić w jakim są stanie

Co z tego ,ze furka bedzie w niezlym stanie,zadbana,dopieszczona ,kupisz taka za jakis pieniadz z przebiegiem 200k,a w realu bedzie miec 3x tyle i sie nie kapniesz po wnetrzu, ja tam nie ufam handlarzom ,sam wiem ile robie rocznie ,a po niemcowni do pracy nie jezdze ,wiec dziwia mnie dziesieciolatki z przebiegiem 200k.

Sorki ale z fona nie chce mi sie polskich znakow uzywac.[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 23:50_________________________________________________Pisz do Maćka mk4 ,jego kuzyn (chyba)ma jakas b6 na zbyciu ,autko u Wojtka bylo serwisowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Baddy luknij sobie na B6 na mobile.de :cool1: przelicz na złotuwki, popatrz na przebiegi, dolicz akcyze i zarobek handlarza i twoje auto to okazja :polew: :polew: :polew:

lukam, lukam bardziej na mobile.eu :tongue4: bo tam już nie tylko niemcy, ale i tak wyboru wielkiego nie ma :confused4: trzeba poprostu szukać i być przygotowanym :>[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 23:39_________________________________________________"złotuwki" - jak to stoi w stosunku do naszej waluty? :polew: :polew: :polew: :polew:

1 do 1

I chłop w ubezpieczeniach robi :tongue4:

bardziej w funduszach :tongue4:

ale już się nie będę reklamował bo już chyba "wszyscy" wiedzą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde wierzysz ze auto 9 letnie w dieslu może mieć nalatane 190000...??! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wierzyć nie wierzyć nie o to chodzi skoro wszystkie tyle mają "na liczniku" trzeba sprawdzić w jakim są stanie

Co z tego ,ze furka bedzie w niezlym stanie,zadbana,dopieszczona ,kupisz taka za jakis pieniadz z przebiegiem 200k,a w realu bedzie miec 3x tyle i sie nie kapniesz po wnetrzu, ja tam nie ufam handlarzom ,sam wiem ile robie rocznie ,a po niemcowni do pracy nie jezdze ,wiec dziwia mnie dziesieciolatki z przebiegiem 200k.

Sorki ale z fona nie chce mi sie polskich znakow uzywac.[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 23:50_________________________________________________Pisz do Maćka mk4 ,jego kuzyn (chyba)ma jakas b6 na zbyciu ,autko u Wojtka bylo serwisowane.

jednak nie sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!!!!!! O GODZINIE 3.30 SKRADZIONO AUDI A4 B5 CZERWONE KOMBI REJESTRACJA SO 3827F MIEJCIE OCZY SZEROKO OTWARTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!!!!!! O GODZINIE 3.30 SKRADZIONO AUDI A4 B5 CZERWONE KOMBI REJESTRACJA SO 3827F MIEJCIE OCZY SZEROKO OTWARTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

już dawno pocięte i rozwiezione wzdłuż starej cieszyńskiej :confused4: ;([br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 07:53_________________________________________________

naprawde wierzysz ze auto 9 letnie w dieslu może mieć nalatane 190000...??! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

popatrz są i nawet z 120000 :naughty:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1784174412

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz są i nawet z 120000 :naughty:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1784174412

Ja wam powiem tak moje B6 ma 8latek i jak go w zzeszłym roku kupowałem miał 163000. Co prawda zajeło mi 2 miesiące zanim znalazłem taki egzemplarz ale jest to możliwe. Sprowadziłem z DE sam sprawdzałem przebieg w AUDI w DE tam gdzie był serwisowany przez cały swój żywot i potem przez kumpla tutaj w PL i wszyscy potwierdzili ten przebieg.

Po drodze oczywiście znajdywałem mnóstwo ładnych B6 z przebiegiem 150k do 200k ale wszystkie miały raz tyle na kulane.

Baddy jak coś to daj VIN i kumpel sprawdzi kiedy był ostatni przegląd i jaki jest faktyczny stan licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturo Łapaj smacznego !

http://www33.zippyshare.com/v/45164923/file.html

http://www21.zippyshare.com/v/89311605/file.html

"MIEJCIE OCZY SZEROKO OTWARTE " próbuje ale trochę przysypiam jeszcze :D współczuje ci ![br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 08:14_________________________________________________przemo ty lepiej z nim nie zaczynaj (badym) bo to się umową skończy :D:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Godzic ,pociągnę to jak będę w domu ,po pracy.

Siemian gotów się obrazić za naszą wczorajszą mobilizację :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

BADY Piter chce sprzedać swoją furę

poza tym Piter by pewnie chciał ponad 15 tysi :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 21:48_________________________________________________kto pali?

http://www.facebook.com/video/video.php?v=2050489897034&oid=157405140965328&comments[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 21:53_________________________________________________chyba C :polew:

http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201008/1314199216_by_bohun1993_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że Piter nie będzie chciał więcej jak 15k w tym tygodniu,myślę ,że się mógłbyś z nim dogadać :gwizdanie:

a drugą ratę np.10k w następnym miesiącu :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 22:44_________________________________________________A co do demotów to zdecydowanie Ad.)a + ostro w prawo(lub lewo) :wink4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łysy mam do ciebie pytanie, bo będę kupował sterownik do centralnego żeby dorezać sobie na pilota. I teraz sprzedają do tego sterowniki gdzie miła niby dodatkowy kanał ( można sobie tam klapę podpiąć) a dało by się ten kanał tak podpiąć żeby na przycisku z pilota tym 3 zrobić włącznik do halogenów ... tzn naciskam one się zapalają np na 30s potem gasną ? taki pseudo CLH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...