Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

sieman nie jestes sam ja tez za jednym szlagiem roz...... dwie fele i to z jednej strony :P, ale za to teraz z przodu beda 8.5j a tyl 9,5 :D a bylo 8 i 8.5

panowie ..ostroznie prosze... bo generalnie to h*j z felgami ..gorzej jak na kims je pokrzywisz ;)

a tak wogole to kiedy "skonczysz" to auto ? :D polukalbym troche na nie co tam pozmieniales... na spota ale juz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

witam z rana :hi:

_________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

co z jutrem panowie, znowu grill ?? :cool1:

to fajnie :> Proton weź jutro swój aparat popstrykamy jakieś mądre zdjęcia

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ja zapisuje się na sesje zdjęciowa z tą d upą od Protona oczywiście za jego zgodą :naughty::decayed:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 08:38_________________________________________________Dawid wszystkiego sie spodziewałem po tobie ale,że aż tak brakuje ci kobiety.Piszą o tobie na Onecie :polew:

http://oniet.o0o.pl/Skocz%C3%B3w/4-23/Dawid-Boruta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

co z jutrem panowie, znowu grill ?? :cool1:

to fajnie :> Proton weź jutro swój aparat popstrykamy jakieś mądre zdjęcia

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ja zapisuje się na sesje zdjęciowa z tą d upą od Protona oczywiście za jego zgodą :naughty::decayed:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 08:38_________________________________________________Dawid wszystkiego sie spodziewałem po tobie ale,że aż tak brakuje ci kobiety.Piszą o tobie na Onecie :polew:

http://oniet.o0o.pl/Skocz%C3%B3w/4-23/Dawid-Boruta.html

:shocked: ale jaja :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wihajster wiesz jakie to juz st :tongue4:are jest dopiero teraz do teo doszles ? to chyba dlatego ze jestes juz w podeszlym wieku:P[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 18:18_________________________________________________http://oniet.o0o.pl/Skocz%C3%B3w/6-40/Piotr+-Najda.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wihajster wiesz jakie to juz st :tongue4:are jest dopiero teraz do teo doszles ? to chyba dlatego ze jestes juz w podeszlym wieku:P[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 18:18_________________________________________________http://oniet.o0o.pl/Skocz%C3%B3w/6-40/Piotr+-Najda.html

to jest tylko zabawne za 1 razem :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówić, ale na 99% mnie jutro nie będzie niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówić, ale na 99% mnie jutro nie będzie niestety :(

no to przykro nam ale mam nadzieje,że twoja nowa laska dotrzyma nam towarzystwa :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter w piatek odbieram samochodzik, ranty do felg mi jeszcze z niemiec nie przyszly,poczatkiem czerwca jeszcze lakiernik polerke dupnie i jak tylko ranciki dotra to letnie spowrotem wroca na samochodzik tylko teraz w innym zestawiku bo bylo 8j 21/45/17 i 8,5j 215/45/17 a bedzie 8,5j 215/45/17 i 9,5j 235/45/17 :P

PS ognik a co zona ma do tego ??:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakto co... żona powinna mieć dużo wspólnego z laską :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja laska nie jest łatwa i się wam nie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...