Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no ... mi też zależy żeby tutejsze spoty się odbywały, ale widzę po prostu, że jest duży opór.

A jak mówi przysłowie głową muru ...

Teraz już trochę ochłonąłem, wczoraj może trochę w przypływie emocji napisałem co myślę. Będę obserwował co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ... mi też zależy żeby tutejsze spoty się odbywały, ale widzę po prostu, że jest duży opór.

A jak mówi przysłowie głową muru ...

Teraz już trochę ochłonąłem, wczoraj może trochę w przypływie emocji napisałem co myślę. Będę obserwował co się będzie działo.

protonq będzie dobrze :cool1:już poprzestawiałem swój rozkład tygodnia tak żeby wszystko pasowało :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostajemy już na sztywno przy tym ustalonym terminie spocików i zobaczymy co będzie, tak ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostajemy już na sztywno przy tym ustalonym terminie spocików i zobaczymy co będzie, tak ? :D

tzn.jest tak jeżeli pasuje środa to nie ma sprawy, zresztą oprócz piątku to dostosuję się do każdego dnia :good::)

Hehe, o to mi właśnie chodzi. Każdy się może dostosowac a potem nikogo nie ma :)

W weekend nie pasuje, w tygodniu nie pasuje itp. itd. :angry:

Wczoraj, jak tak sobie siedziałem na parkingu słuchając muzyczki i kontemplując kwestie egzystencjalne widziałem, że o 20.00 mają tam spotkanko panowie z klubu Seicento. Troszkę się ich nazbierało.

19.00 to myślę fajna godzina. I tak się zawsze dłużej siedzi, więc jak ktoś nie będzie punkt 19-ta to się świat nie zawali.

Ja wczoraj siedziałem 45 minut z nadzieją, że ktoś jednak wpadnie.

Zostawiamy środę 19.00 i już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostajemy już na sztywno przy tym ustalonym terminie spocików i zobaczymy co będzie, tak ? :D

tzn.jest tak jeżeli pasuje środa to nie ma sprawy, zresztą oprócz piątku to dostosuję się do każdego dnia :good::)

Hehe, o to mi właśnie chodzi. Każdy się może dostosowac a potem nikogo nie ma :)

W weekend nie pasuje, w tygodniu nie pasuje itp. itd. :angry:

Wczoraj, jak tak sobie siedziałem na parkingu słuchając muzyczki i kontemplując kwestie egzystencjalne widziałem, że o 20.00 mają tam spotkanko panowie z klubu Seicento. Troszkę się ich nazbierało.

19.00 to myślę fajna godzina. I tak się zawsze dłużej siedzi, więc jak ktoś nie będzie punkt 19-ta to się świat nie zawali.

Ja wczoraj siedziałem 45 minut z nadzieją, że ktoś jednak wpadnie.

Zostawiamy środę 19.00 i już :)

cieszę się zostaje sztywno środa - 19.00 jak w podpisie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się pisze na środe [br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 14:08 _________________________________________________Aha a w którym miejscu na parkingu???

Od wjazdu od strony stacji benzynowej trzecia alejka po lewej (o ile dobrze pamiętam nr 47).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUUUUUURDE LUDZIE!!

MAM MOC!! :banan: :banan: :banan2: :banan2: :afro:

Wczoraj autko odebrałem od mechanika i okazało się, że po wymianie przepływki duch wstąpił pod maskę mojej maszyny.

Już nie będę dostawał po d*pie z maluchami :evil:

A teraz zła wiadomość :confused4:: chętnie podjechałbym na spocik w ta środę lecz pracuje do 22:00 w tym tygodniu :wallbash:

Ale napewno się pojawie w następnym.Mam 3 powody:

-chęć podtrzymania spocików, pomimo że mam do Bielska troszke km,

-muszę pochwalić się mocą,

-no i wreszcie odebrać klubowe rameczki, żeby ludzie mogli czytać z niej adres stronki, A4-klubu, a nasze grono wciąż wzrastało.

Pozdrowienia dla wytrwałych!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !!! Nie ma to jak zdrowe V6 :)

Oblejemy bezalkoholowym przy najbliższej okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...