Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie autko mi znowu zaczelo przykapcac na niebiesko ;/ raz mocniej raz slabiej i to jak postoi na wolnych obrotach ;/ druga sprawa przestalo mi dzialac oswietlenie jak sie drzwi otwiera co to moze byc el.mi powiedzial ze cos nie tak ze sterownikiem,bedzie ktos dzis tak mily zeby mi uzyczyc na pare sekund ten sterownik ?? on jest wbudowany razem z kompresorem :) , sprawdze czy faktycznie ma racje :)

jak auto kopci na niebiesko na wolnych obrotach to znaczy że masz cos z turbinka jest nieszczelna. Jak ją wkrecisz na obroty to i sie zagrzeje to pewnie objawy mijają. I pewnie kopci Ci mocno na niebiesko przy pierwszym odpaleniu rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dawid chetnie bys wziol :P .... hehehehehe... dzis na blatniej czy tam na tym wygwizdowie ??[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 17:20_________________________________________________sieman silnik 3 tys temu mial remont i turbinka tez miala remont wiec to mi nei pasuje ;/ bo wiem ze to moze byc cos z olejem :) rano nie kopci mocno,najbardziej kopci jak jest cieply, zobaczysz dzis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota, na pewno jeszcze kiedyś do Was podjadę. Miło było poznać kolegów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota, na pewno jeszcze kiedyś do Was podjadę. Miło było poznać kolegów. Pozdrawiam.

nawzajem :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, kto mnie wołał na radyjku jak wracałem z poszukiwań grila ? Było mnie słychać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek jak dojeżdżaliśmy do skrzyżowania to o mało co bym w Ciebie wjechał.. zapatrzyłem się na jedną dziewczynę w czerwonej bluzeczce z niezłym dekoltem.. ehh co te baby robią z człowiekiem :naughty: Panowie dzięki za spota było jak zwykle super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa właśnie ... Mariolini, navi pobiera prędkość samochodu z kół po szynie CAN, więc skoro położenie na RNS-e jest kiepsko aktualizowane, to na pewno musisz sprawdzić czy Can H i Can L są dobrze do navi podpięte. Jakoś nie chce mi się wierzyć żebyś ich nie miał we wtyczce oryginalnej, jeśli miałeś wcześniej ori radio. Trzeba więc dokładnie sprawdzić tą przejściówkę z ISO na ISO2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill bez grilla też dobry :polew:

Mariolini, navi pobiera prędkość samochodu z kół po szynie CAN, więc skoro położenie na RNS-e jest kiepsko aktualizowane, to na pewno musisz sprawdzić czy Can H i Can L są dobrze do navi podpięte. Jakoś nie chce mi się wierzyć żebyś ich nie miał we wtyczce oryginalnej, jeśli miałeś wcześniej ori radio. Trzeba więc dokładnie sprawdzić tą przejściówkę z ISO na ISO2

po wybraniu trasy szybko aktualizuje pozycję i wyświetla strzałki na navi, jednak na fisie niczego nie ma

zmieniarka coś nie pasi, włączać i wyłączać muszę ręcznie, do tego jeszcze brak podświetlenia

już jestem w krk więc jutro albo w piątek podjadę do magika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...