Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

ktos mowil o tym gosciu co ma uzywki czesci w jastrzebiu do a4 b5avant moge dostac jeszcze raz ten numer do niego

Ktos zapodaje numer :) 607 764 029

powiedz mi ty przód też rozje-- ? chodzi mi o to czy nowy zderzak zakładałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

powiem tak... z doświadczenia wiem że takie tarcze do codziennej jazdy są do d_upy...

A i skutecznośc hamowania nie jest za super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnienie?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 23:04_________________________________________________Inaczej: objaśnienie proszę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don Corleone zatrudnił głuchoniemego księgowego, aby niczego nie podsłuchiwał i aby niczego nie wygadał. Wybór był trafny, ale księgowy był w dodatku nadgorliwy. Po roku okazało się, że brakuje 10 mln dolarów. Don Corleone zorganizował małe zebranie z prawnikiem, który znał język migowy oraz księgowym.

- Zapytaj sk***iela, gdzie jest moja forsa

Księgowy rozłożył bezradnie ręce z niewinną miną sugerując, że nie wie o co chodzi. Nie trzeba było tłumaczyć.

Don Corleone wyciągnął lśniący srebrny pistolet, przyłożył do czoła księgowemu i kazał przetłumaczyć prawnikowi.

- Pytam po raz drugi i trzeci raz nie będę pytał.

Księgowy zmiękł i pokazał na migi prawnikowi, że forsa jest zakopana na jego podwórku pod wysokim drzewem.

- Co ta świnia powiedziała? - zapytał Don Corleone.

- Powiedział, że nie masz jaj żeby pociągnąć za spust! - przetłumaczył prawnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... z doświadczenia wiem że takie tarcze do codziennej jazdy są do d_upy...

A i skutecznośc hamowania nie jest za super...

... możesz to jakoś rozszerzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej firmy są te tarcze, ale przypuszczam że producent bardziej postawił na "design" niż na jakość.

Tak jest w 90% przypadków. Tarcze nawiercane lub nacinane mające dobre właściwości najczęsciej kosztują majątek (ori ASO 320mm zwykłe kosztują 463zł, a nawiercane ori 900zł) i dlatego prawie nikt ich nie kupuje...

Przy codziennej jezdzie uważam że lepiej zainwestować w naprawde lepsze tarcze ale standardowe.

Tarcze nawiercane są dobre na pare hamowań. Z tego co wiem to mają większe tendencje do krzywienia się.

Co najgorsze tarcze takie strasznie buczą przy hamowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO... :)

Też słyszałem o tym, że są głośniejsze. Ja tego nie odczuwam. O efektywności hamowania na razie się nie wypowiadam, bo do dotarcia jeszcze trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podałem ceny z ASO ori tarcz bo tylko takie miałem pod ręką,a chodziło mi raczej o różnice w cenie a nie same ceny. Jak widzisz różnica jest dość duża...[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 20:18_________________________________________________a jak chcesz miec naprawde dobre hamulce to proponuje zainwestować w jakieś większe tarcze i zaciski.

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę i tak zrobię z tym, że tylko z przodu (większe tarcze + zaciski). Ale to po programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to mają większe tendencje do krzywienia się.

Miałem nawiercane Zimmermany, pokrzywiły się po niecałych 10kkm.

Po zdemontowaniu było widać, że "dziurki" na wewnętrznych stronach są zapchane.

_________________________________________________

Przed chwilą wróciłem z targów Eurobike, po weekendzie wrzucę kilka fajnych zdjęć :> bo jutro idę na wesele :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (w innym samochodzie) użytkowałem Zimmermany nawiercane przelatałem na nich jakieś 40 tys. km i w połączeniu z klockami EBC Green Stuff i płynem DOT 5.1 hamowało się sympatycznie.. :evil: brak oznak zwichrowanej tarczy czy jakiś innych "anomalii".. hmm.. może akurat miałem szczęście co do tych hebli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian jak byś chciał sobie jeszcze wyrezać glebę u siebie to proponuje to http://moto.allegro.pl/item732327293_hit_obniz_swoje_auto_za_7_99_zaciski_sprezyny.html :polew::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: widziałem to.

Wihajster, rozumiem że jak polecasz to sam na takich jezdzisz od dłuższego czasu.

Przecież nie polecałbyś rzeczy nie sprawdzonych :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: widziałem to.

Wihajster, rozumiem że jak polecasz to sam na takich jezdzisz od dłuższego czasu.

Przecież nie polecałbyś rzeczy nie sprawdzonych :polew: :polew: :polew:

ja mam allroada :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian jak byś chciał sobie jeszcze wyrezać glebę u siebie to proponuje to http://moto.allegro.pl/item732327293_hit_obniz_swoje_auto_za_7_99_zaciski_sprezyny.html :polew::naughty::kox:

Jakby ktoś reflektował na takie rozwiązanie to znam dobry zakład... pogrzebowy "Nasz klient zawsze poważny" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kupilem juz ale nie zakladalem jeszcze go

bo chciałem odkupić od ciebie prawa zaślepkę do zderzaka z tego rozwalonego, ale już na allegro zamówiłem.

i jeszcze chciałem się zapytać czy namyślałeś się w sprawie tych lamp?

Dzisiaj w końcu udało mi się zrobić z tymi podciśnieniami :) teraz to jest frajda z jazdy.

więc jak możemy proton zrobić te logi w środę, to by było fajnie.

Muszę Panowie wymienić tarcze z przodu, co polecacie ? nie muszą być jakieś super nie wiadomo jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...