Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co się orientuje to nie powinno się zmieniać oleju na "wyższy", więc jak miałes zalane 10w40 to już przy takim bym pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co się orientuje to nie powinno się zmieniać oleju na "wyższy", więc jak miałes zalane 10w40 to już przy takim bym pozostał.

i to jest dobra odpowiedź :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

:hi: Pany odnośnie mojego pytania o olej to tylko jedna odpowiedź?? wojtekce daj jakąś dobrą rade:) Post strona wcześniej:)

Opinii jest dużo niestety. Moja jes taka, że uturbione silniki powinny jeździć na pełnym syntetyku. Moim zdaniem więc powinieneś zalać jakiś pełny syntetyk.

Ja jeżdzę na tym Motulu X-Cess 8100, ale to tylko ze względu na delikatnośc tego mojego silnika, tobie spokojnie wystarczy jakiś mobil czy castrol z pewnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Sławek chodzi o to że jak teraz zaleje silnik syntetykiem to silnik może mu zacząć lać.

Chodzi o to że półsyntetyk tworzy grubszy film olejowy, a co za tym idzie pierścienie już nie są takie "szczelne". Jak zalejesz syntetykiem to olej może splywać po gładzi.[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 13:35_________________________________________________głupotą było to że ktoś zalał TDIka takim olejem[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 13:36_________________________________________________nie jest to jednostka jakoś wysilona więc myśle że trzeba już zostać przy tym 10w40 a na prszyszłość tego dopilnować[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 13:37_________________________________________________Wojtuś wg. opisu nie podejdzie mi ta poducha, ale wole się upewnić...

http://www.034motorsport.com/product_info.php?cPath=25_66_74&products_id=1062

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Sławek chodzi o to że jak teraz zaleje silnik syntetykiem to silnik może mu zacząć lać.

Nie zawsze.

Ciekawe tylko ile wcześniej gościu "tępak" jeździł na takim oleju i jak mocno wstawiał mu w pipke :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Sławek chodzi o to że jak teraz zaleje silnik syntetykiem to silnik może mu zacząć lać.

Nie zawsze.

Ciekawe tylko ile wcześniej gościu "tępak" jeździł na takim oleju i jak mocno wstawiał mu w pipke :mysli: :mysli: :mysli:

podejrzewam, że ok 5 lat czyli od 2004 aż do teraz. I z tego co rozmawiałem to nie miał ciężkiej nogi więc silnika nie obciążał. Ale to można tylko się domyślać.

Podsumowując lać ten sam olej czy zmienić??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Sławek chodzi o to że jak teraz zaleje silnik syntetykiem to silnik może mu zacząć lać.

Nie zawsze.

Ciekawe tylko ile wcześniej gościu "tępak" jeździł na takim oleju i jak mocno wstawiał mu w pipke :mysli: :mysli: :mysli:

podejrzewam, że ok 5 lat czyli od 2004 aż do teraz. I z tego co rozmawiałem to nie miał ciężkiej nogi więc silnika nie obciążał. Ale to można tylko się domyślać.

Podsumowując lać ten sam olej czy zmienić??:)

lej olej taki jak był i nie kombinuj :cool1:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 20:47_________________________________________________właśnie wróciłem z AVATARA 3D efekty :shocked::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, szukam dobrego elektro-mechanika w bb do zdiagnozowania i usuniecia problemu z wiązką obrotomierza (chyba kostka nie styka) lub samym obrotomierzem

jeśli mozna naszybko polecić jakiegoś człowieka to dzieki,

dodam ze nie chodzi o audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtekce :>

Wojtek z prądem nie robi boi sie go jak ognia :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, szukam dobrego elektro-mechanika w bb do zdiagnozowania i usuniecia problemu z wiązką obrotomierza (chyba kostka nie styka) lub samym obrotomierzem

jeśli mozna naszybko polecić jakiegoś człowieka to dzieki,

dodam ze nie chodzi o audi

Kiedyś skorzystałem z usług elektryka na Krakowskiej (zaraz powyżej tesco). Miałem problem z ładowaniem, gość się dość szybko uporal z problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, szukam dobrego elektro-mechanika w bb do zdiagnozowania i usuniecia problemu z wiązką obrotomierza (chyba kostka nie styka) lub samym obrotomierzem

jeśli mozna naszybko polecić jakiegoś człowieka to dzieki,

dodam ze nie chodzi o audi

Kiedyś skorzystałem z usług elektryka na Krakowskiej (zaraz powyżej tesco). Miałem problem z ładowaniem, gość się dość szybko uporal z problemem.

dzieki, podjade ... jakieś dokładniejsze info-nazwa, baner, nie bede miał problemu ze znalezieniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc od dołu mijasz tesco i zaraz po prawej, jest tablica 'Auto elektryk' bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...