Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

a myslałem że pokazujesz wtedy wszystkim dupe i czekasz aż ktoś Cie przepcha... :polew: :polew: :polew:

hehe :) nie .. to odruch sraniowy ... grubasku .. przytule cie na nastepnym spocie .. albo podjade do sfery :D ale zamkne oczy bo moge popuscic .. :polew:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 11:13_________________________________________________slawek .. powiedz mi prosze ... dobrze Ci sie na 18 smiga? .. czy jakbys cofnal czas to 17 bys zapial ? :D ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mysle że Sławek chętnie by zapiął i 17 i 18... :decayed::wink4:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 14:01_________________________________________________Piter nie bądz taki wybredny... Przecież to tylko rok różnicy... Śmiga się podobnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawek .. powiedz mi prosze ... dobrze Ci sie na 18 smiga? .. czy jakbys cofnal czas to 17 bys zapial ? :D ..

Kwestia przyzwyczajenia. Mi się śmiga bardzo dobrze, 17" raczej bym nie założył.. Różnica między 18 a 16 jest taka, że na 16 dużo lżej chodzi kierownica, mniej czuć dziury, no i lepiej się wóz zbiera. Tak to są same pozytywy - przede wszystkim zdecydowanie lepsze trzymanie się auta na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo taka jest prawda. Jest dość duża różnica.

Wynika to głównie z wagi koła.

W mniejszym stopniu różnice robią też większe opory toczenia (na 18'' są najczęściej szersze opony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jedynie o wage chodzi bo obwod kola pozostaje ten sam jesli dobrze opony dobierzesz, no i jesli szersze to na samym starcie to plus bo trudniej przyczepnosc zerwac :decayed: pozniej juz gore biora opory toczenia niestety :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter a co wachasz sie pomiedzy 17" a 18"?

mam podobny dylemat, lecz wybiore raczej 17" (opona prawdopodobnie 205/50) bo na 18" (opona pewnie 225/40) juz bardziej uwazac trzeba a raczej jezdzac szybko trudno pominac wszystko na naszych drogach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na oponach zaoszczędzisz, bo nowe 18" w zależności od charakteru przyzwoitej jazdy :gwizdanie: wytrzymują ok 30-40kkm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie kij z oszczedzaniem ..

bylem u wojtka w sobote z slodkim .. wymienilismy sie kapciami (jak po dobrym meczu) .. roznicy w jezdzie nie odczulem zadnej .. a i wielkosciowo fela nie byla wiele wieksza :/ ...

poza tym chyba czarna jednak nie do mojego gnojowozu ... chrom + czarny mat .. musze znalezc cos fajnego ..

moze ta ? .. http://allegro.pl/item973448277_yl949_felgi_aluminiowe_18_5x112_audi_a3_a4_a6_a8.html ale zdjecie zdjeciem .. w rzeczywistosci moze sie to baaardzo roznic ...

a siemian .. ja juz na 17-18 za stary jestem i za madry .. tobie zostawiam pustaki do obskakiwania :D ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Widzę, że Piter alusów szuka :cool1: Nie chcesz czegoś z wzorów ori? W tej cenie można wyhaczyć używki z oponami w dobrym stanie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no k**wa ja sie pochlastam chyba..

Zgubiłem wczoraj 100zł, dostałem mandat (jechałem przez Roczyny koło Czańca, a że tam jest objazd to puściłem merca co jechał za mą- nowa e coupe. Chciałem sobie też na nią popatrzeć, i myślałem że kolo wie jak jechać. Nagle na środek drogi wyjechała Policja i zgarneła nas obu za jazde po zakazie ruchu- 100zl i 5 pkt... kurrwa), zapomniałem ładowarki do telefonu z Krk, kabelek VAG mi się upalił, a jakby tego było k**wa jego mać mało to spadł mi przed chwilą zasilacz od lapka i się roztrzaskał... ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ku***a ja sie pochlastam chyba..

Zgubiłem wczoraj 100zł, dostałem mandat (jechałem przez Roczyny koło Czańca, a że tam jest objazd to puściłem merca co jechał za mą- nowa e coupe. Chciałem sobie też na nią popatrzeć, i myślałem że kolo wie jak jechać. Nagle na środek drogi wyjechała Policja i zgarneła nas obu za jazde po zakazie ruchu- 100zl i 5 pkt... kurrwa), zapomniałem ładowarki do telefonu z Krk, kabelek VAG mi się upalił, a jakby tego było ku***a jego mać mało to spadł mi przed chwilą zasilacz od lapka i się roztrzaskał... ;( ;( ;(

pech Cię prześladuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, aż się boje wyjeżdzać do miasta a musze jeszcze do pracy jechać... :disgust:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 18:40_________________________________________________coś z dedykacją dla Pitera...

http://www.sadistic.pl/wesoly-kostek-pokaz-dupe-vt36979.htm[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 18:57_________________________________________________i coś dla Krakusa :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

1270834266_by_Q13son_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie kij z oszczedzaniem ..

bylem u wojtka w sobote z slodkim .. wymienilismy sie kapciami (jak po dobrym meczu) .. roznicy w jezdzie nie odczulem zadnej .. a i wielkosciowo fela nie byla wiele wieksza :/ ...

poza tym chyba czarna jednak nie do mojego gnojowozu ... chrom + czarny mat .. musze znalezc cos fajnego ..

moze ta ? .. http://allegro.pl/item973448277_yl949_felgi_aluminiowe_18_5x112_audi_a3_a4_a6_a8.html ale zdjecie zdjeciem .. w rzeczywistosci moze sie to baaardzo roznic ...

a siemian .. ja juz na 17-18 za stary jestem i za madry .. tobie zostawiam pustaki do obskakiwania :D ..

Fele nawet giciorowe :good: qr** gdzieś na żywo widziałem B6 w Avancie z felami z rantem i powiem że wyglądała :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Także kusząca sprawa :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie co wylukalem :shocked:

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie i rozdzieli dwóch braci, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego... ...a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy..." (?)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 20:50_________________________________________________NOSTRADAMUS :naughty:

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 20:54_________________________________________________no i nie ma hu.a trzeba bedzie ruskom w koncu najeba.c :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...